ضبط کنفراس و پادکست با ریورساید | Riversde.fm

پادکست‌های ویدیویی و مصاحبه‌های از راه دور در سراسر جهان در حال رونق هستند! محبوبیت پادکست‌ها در سال‌های اخیر به صورت پیوسته در حال افزایش بوده است و همین مسئله موجب شده تا بسیاری از افراد به فکر راه‌اندازی پادکست خود افتاده باشند. خوشبختانه اپلیکیشن‌های متعددی به همین منظور برای موبایل‌ها و تبلت‌ها منتشر شده‌اند که امکانات قابل قبولی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. یکی از پلتفرم های معتبر و جامع برای ضبط و انتشار پادکست های ویدئویی پلتفرم ریورساید| Riversde.fm هست.

Riversde.fm-ضبط-پادکست-با-ریورساید

در ریورساید شما می توانید پادکست‌ها و یا کنفرانس های ویدئوی خود را بصورت آنلاین ضبط، میزبانی، اصلاح و منتشر کنید.

وب سایت رسمی: riverside.fm

پادکست ها این توانایی را دارند که توجه میلیون ها شنونده را به خود جلب کنند و به سرعت به رادیو امروزی تبدیل شوند. اما چرا پادکست ها تا این حد محبوب شده اند؟

یکی از دلایل اصلی ترکیبی از سازندگانی است که از شنیده شدن صدایشان و شنوندگانی که می‌خواهند از ایده‌ها و راه‌حل‌های تازه برای مسائل خود الهام بگیرند، قدردانی می‌کنند.

برای کنار هم قرار دادن این دو روی سکه، محتوا باید در سرویس میزبانی پادکست در دسترس باشد. این، همراه با یک وب سایت رایگان خوب، تمام چیزی است که شما نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که بقیه دنیا حرف شما را می شنوند.

آشنایی با ریورساید | Riversde.fm

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

پلتفرم های مشابه ریورساید

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

جمع بندی

این روزها تولید پادکست محبوب تر از هر زمان دیگری شده است. در سال 2021 اسپاتیفای بیش از 1.2 میلیون پادکست جدید را منتشر کرد و مخاطبان با استفاده از دیوایس های مختلفی، از ساعت هوشمند گرفته تا تلویزیون، به این پادکست ها گوش داده اند. احتمالش زیاد است که همین حالا هم در مجموعه ی نرم افزارهایتان به ابزارهای نرم افزاری مورد نیاز برای تولید یک پادکست خوش صدا دسترسی داشته باشید.

اینترنت سایت های زیادی برای ذخیره و پخش آثار شماست. بسیار مهم است که بدانید چه چیزی را می توانید از سایت میزبان پادکستی که از ابتدا انتخاب می کنید پیش بینی کنید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *