حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

خرید از خارج ایران

در حال حاضر امکان پرداخت مستقیم از طریق پی‌پل در حال بروزرسانی سرویس است و امکان استفاده از آن وجود ندارد. برای دوستان فارسی زبان ، ساکنین کشورهایی که امکان خرید مستقیم محصولات ما را ندارند‌، خرید از دو طریق امکان پذیر است:

  1. کیف پول خود را در سایت توسط خود یا دوستی که در ایران دارید شارژ‌‌ کنید و سپس با استفاده از موجودی کیف پولتان‌، از سایت خرید نمایند. شارژ کیف پول
  2. امکان خرید از طریق ارزهای دیجیتال نیز برای شما عزیزان فراهم شده، در صورتی که قصد دارید محصولات ما رو از طریق ارز دیجیتال خرید کنید.

شما می‌توانید از طریق پرداخت با ارز تتر از طریق این کدQR اقدام و تراکنش آن را به پشتیبانی ارسال کنید تا ثبت محصول و یا اشتراک به شکل دستی برای شما اعمال شود.

نکات مهم:

  1. مبلغی که برای شارژ‌‌ کیف پولتان در سایت MoheBBiDesign.com می‌پردازید‌، فقط و تنها قابل استفاده برای خرید محصولات این سایت است.
  2. به هیچ عنوان امکان عودتِ مبلغ از کیف پولتان در سایت MoheBBiDesign.com به شما وجود ندارد و این مبلغ صرفا قابل استفاده برای خرید از سایت MoheBBiDesign.com است.
  3. به عنوان هدیه‌، مبلغی از هر خرید‌ نیز‌، به موجودی کیف پول تان افزوده می‌گردد.
  4. در صورت پرداخت موفق‌، شما یک ایمیل که حاوی شماره پیگیری است‌، دریافت می‌کنید.