هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

استفان ساگمیستر | stefan sagmeister

استفان ساگمیستر stefan sagmeister
استفان ساگمیستر | stefan sagmeister

گرافیست

استفان ساگمیستر در سال ۱۹۶۲ در شهر برگنس اتریش به دنیا آمد. او در دانشگاه هنرهای کاربردی شهر وین تحصیل كرد و بعد در دانشکده پرات نیویورک تحصیلاتش را تکمیل کرد. استفان از سال ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ در یک آژانس تبلیغاتی لیوبونت در شهر هنگ کنگ مشغول كار بود و بعد از آن استودیوی شخصی خود را افتتاح کرد و نامش را “استوديو ديزاين ساگمیستر ” گذاشت. دامنه فعالیت این استودیو شامل طراحى برندينگ، طراحی هويت سازمانى و طراحی شخصى بود.

اغلب جشنواره های معتبر بین المللی از جمله Grammy سال 2005 و سال 2010 از دستاوردها و آثار زاگمایستر قدردانی کرده و به آن جایزه دادند. Aerosmith و Rolling Stones و Guggenheim Museum افسانه ای در شمار مشتریان زاگمایستر هستند.

او در طراحی پوستر های AIGA نیز موفق به کسب جایزه شده است و همچنین در فیلم The Happy Film که مربوط به زندگی شخصی خودش می باشد ایفای نقش کرده است.

ساگمیستر در بيشتر آثارش به تقسیم تصویر روی آورده و بر این کار تاکید مى كند؛ در نتیجه اثر، خصلتی جامع و ترکیبی به خود می گیرد.

stefan51

استفان ساگمیستر را می توان یکی از بهترین ها و از تاثیرگذارترین طراحان گرافیک معروف دنیا در عصر حاضر نام برد. وی اتریشی الاصل می باشد.

همانور که گفته شد  استفان بنیان گذار شرکت Sagmeister & Walsh می باشد که با شریک تجاری خود یعنی جسیکا والش آن را تاسیس کرده است. استفان در دانشگاه هنر وین تحصیل کرده است. آثار او در معتبرترین نمایشگاه های سرتاسر دنیا به نمایش گذاشته می شود، البته باید اضافه کنم که او در حوزه ی طراحی پوستر و طراحی کاورهای موسیقی بیشتر فعالیت می کند اما طراحی های دیگری نیز برای شرکت خود انجام می دهد.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

در انتها می‌تونید ویدئوی تدتاک استفان رو مشاهده کنید

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *