بهینه سازی و افزایش کیفیت عکس با Let’s Enhance

حتما پیش آمده عکسی را دوست داشته باشید، اما کیفیتش پایین باشد. متاسفانه عکس بی‌کیفیت کارایی چندانی ندارد. این تصاویر  بعد از چاپ هم جلوه جذابی نخواهد داشت. برای افزایش رزولیشن و کیفیت عکس های خود و یا عکس هایی که از اینترنت دانلود کردید شما نیازی به نصب هیچ برنامه ویرایش تصویر شخص ثالث ندارید ، همچنین نیازی به استفاده از خدمات برتر برای افزایش کیفیت تصاویر خود نیست. درعوض ، می توانید از چند ویرایشگر تصویر مبتنی بر وب برای افزایش کیفیت عکس در چند مرحله استفاده کنید.

استارت آپی که امروز به شما معرفی خواهم کرد، یک پلتفرم دارای هوش مصنوعی است که یکی از روش های جدید برای بهینه سازی عکس ها استفاده از تکنیک یادگیری ماشینی است.

بهینه سازی و افزایش کیفیت عکس ها با لتس با Lets Enhance

با استفاده از این پلتفرم می توان تنها با چند کلیک و با بهره گیری از هوش مصنوعی، کیفیت عکس هایی که رزولوشن پایینی دارند را بهبود بخشید. روشی مشابه این روش توسط گوگل و همچنین انستیتوی ماکس پلانک پیش تر مورد استفاده قرار گرفته است.

وبسایت رسمی: Let’s Enhance: Image Quality AI & Free Online Photo Enlarger (letsenhance.io)

نحوه عملکرد سایت Let’s Enhance

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

مدل درآمدی استارت آپ Let’s Enhance

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

پلتفرم های مشابه Let’s Enhance

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

جمع بندی

تا حدود یک دهه قبل، دوربین موبایل‌ها از کیفیت چندانی برخوردار نبودند و افراد کمی هم به دوربین حرفه‌ای دسترسی داشتند. همین موضوع موجب شده است تا کیفیت تصاویر غیرحرفه‌ای گذشته نسبت به زمان حال، بسیار پایین‌تر باشد. همچنین نبود فناوری‌هایی مثل تشخیص خودکار چهره، بر کاهش وضوح قسمت‌های مهم در عکس‌ها تاثیر داشته است.

امروزه هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلفی به کمک کاربران آمده است و انجام بسیاری از امور را بدست گرفته است. بالا بردن کیفیت عکس یکی از عملکردهای کاربردی هوش مصنوعی است که نیازی به مهارت و تجربه قبلی ندارد.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *