حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

مشترک شدن در دیزاین کلاب

دوست عزیز سلام، شما در صفحه تهیه اشتراک دیزاین کلاب هستید.با عضویت در سایت نقش شما از “میهمان” به “عضو” تغییر پیدا می‌کند و دسترسی شما به محتوای بیشتری امکان پذیر می‌شود؛ بعد از عضویت و آشناشدن با محتوا و فضای سایت امکان خرید اشتراک ماهانه یا سالانه نیز برای شما ایجاد می‌شود.

اشتراک 3 ماهه

فروش دسترسی دیجیتال محتوای دیزاین کلاب برای مدت 3ماه

بهاء: 390 هزارتومان | 9 تتر , $

اشتراک 6 ماهه

فروش دسترسی دیجیتال محتوای دیزاین کلاب برای مدت 6ماه

بهاء: 780 هزارتومان | 18 تتر , $

اشتراک 1 ساله

فروش دسترسی دیجیتال محتوای دیزاین کلاب برای مدت 1سال

بهاء: 1560 هزارتومان | 36 تتر , $

1326هزارتومان | 28 تتر , $

اشتراک 2 ساله

فروش دسترسی دیجیتال محتوای دیزاین کلاب برای مدت 2سال

بهاء: 3120 هزارتومان | 72 تتر , $

2184 هزارتومان | 49 تتر , $

جشنواره فعالی وجود ندارد.

با تهیه اشتراک دسترسی شما به بخش های زیر را امکان پذیر خواهد شد:

دیزاین کلاب

تجزیه و تحلیل در عمق

درک خود را تقویت کنید و در محصولات مدرن به بینش و شفافیت برسید.

گسترش دیدگاه

چشم انداز خود را در ایده‌پردازی و کشف محصولات جدید وسعت ببخشید

دیزاین کلاب - گوشی موبایل

اطمینان حاصل کنید که با ایمیل معتبر در سایت وارد شده و توضیحات زیر را خوانده باشید.

دیزاین کلاب یک پلتفرم آموزشی با محتوای هوشمند و متن‌محور هست، تمام مطالب این وب‌سایت ترکیب متن، تصویر و ویدئوهای پیوست شده‌اس. ما به طراحی اهمیت می‌دهیم و آینده کسب و کار را وابسته به حضور متخصصان محصول می‌دانیم. توجه داشته باشید که دیزاین کلاب یک مجلهٔ آنلاین تولید اخبار نیست! در یک مجله معمولاً مقالات از یکدیگر مستقل هستند و هر کس بسته به وقت و حوصله‌اش، یک یا چند مقاله را می‌خواند و به سراغ کار خود می‌رود، دیزاین کلاب یک «ساختار محتوایی یکپارچه» دارد که هول رشته‌های دیزاین محور تاب می‌خورد و پیوسته به روز می‌شود؛ مطالب به یکدیگر مرتبط هستند و در کنار هم می‌توانند، دانش دیزاین، طراحی و مدیریت محصول شما را گسترش داده و نگرش شما را عمیق‌تر کنند و این سازگاری یکی از نقاط قوت ما است که در بلندمدت باعث می‌شود کاربران به یک چارچوب فکری منسجم و مدل ذهنی قدرتمند دست پیدا کنند. از این رو مطابق بر اصول یادگیری ترتیبی دسترسی به محتوای دیزاین کلاب برای هر سطح عضویت متفاوت و اختصاصی تنظیم شده است.

 • محتوای مختص اعضاء

کاربرانی که در سایت ثبت نام کنند به عنوان کاربرفعال شناخته می‌شوند و نقش آنها به تازه‌وارد ارتقاء پیدا می‌کند و البته دسترسی آنها به محتوای بیشتری امکان پذیر می‌شود.

 • محتوای مختص مشترکین 

مشترکین کاربرانی هستند که اشتراک ویژه خریداری کرده‌اند و محتوای محدود هدف اشتراک  پیشنهادی برای این کاربران است تا در آن دوره زمانی به محتوا خاصی دسترسی داشته باشند. برای مثال، می‌توانید اشتراک یک سرویس استریم مانند Netflix یا نماوا و فیلم‌نت را تصور کنید. که در آن کاربران به مدت یک ماه به کتابخانه بزرگی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی دسترسی نامحدود خواهند داشت.

هدف از این مدل اشتراکی این است که به کاربران مزه خدمات یا محتوای سفارشی ارائه شده را بچشند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند هزینه دسترسی را بعد از ماه اولیه ادامه دهند یا خیر. این استراتژی قیمت‌گذاری برای اشتراک‌های دیجیتال رایج است، زیرا نقطه ورودی پایینی را برای کاربران فراهم می‌کند تا این سرویس را امتحان کنند، در حالی که همچنان برای کسب‌وکار درآمد ایجاد می‌کند.

تمامی محتوا در تمام گرایش ها طوری تنظیم شده اند که شما بتوانید یک محصول طراحی کنید، استارت‌آپ خودتون رو راه بندازید و کسب درآمد کنید.

کلیک کنید و درباره دیزاین کلاب، اهداف، ماموریت‌ها و دغدغه‌ها آن بیشتر بخوانید…

نظارت بر پرداخت

نماد اعتبار الکترونیکی

دیزاین کلاب دارای “نماد اعتماد الکترونیکی” از وزارت صنعت، معدن و تجارت کشورایران و ستادسازماندهی پایگاه‌های اینترنتی می‌باشد و همچنین کلیه تراکنش ها توسط درگاه های امن و معتبر داخلی انجام می‌شود. و تمام حقوق آن به “تحریریه دیزاین کلاب” به سرپرستی “امیرحسین محبی” تعلق دارد.

© 1398-1402

احتمالا یکی از آسون ترین کارهایی که امروز قرارِ انجام بدید همین ثبت نام در دیزاین کلاب هستش، الان خدمتتون توضیح می‌دم. 
برای استفاده از “دیزاین کلاب” شما نیاز به چند چیز ساده دارید: یک دستگاه هوشمند (کامپیوتر، تبلت یا گوشی) + یک اتصال اینترنت + یک حساب کاربری در سایت ما و البته کمی علاقه و اشتیاق برای یادگیری.

مرحله اول:
از طریق دکمه زیر به صفحه نام نویسی بروید و بوسیله شماره تلفن و یا ایمیل در سایت ثبت نام کنید:


نکته مهم: از آنجا که قرار است در پایان این مرحله‌، اطلاعات فعالسازی ، به ایمیل‌تان‌ (همان ایمیلی که در این بخش می‌نویسید) ارسال می‌شود تا بتوانید با آن رمز وارد سایت شوید‌، خیلی مهم است که در نوشتن ایمیل خود با املا و فرمت صحیح‌، دقت نمایید و ایمیل شما حتماً فعال باشد. (یعنی ایمیلی نباشد که چند سال پیش ساخته‌اید اما مدتهاست وارد آن نشده‌اید و از آن استفاده نکرده‌اید) چون اگر اشتراک و یا محصولی خریداری کنید، روی اکانت ثبت شده شما این محصولات فعال می‌شوند و در آینده امکان تغییر ایمیل وجود نخواهد داشت؛ منظور ما از نوشتن فرمت و املای صحیح این است که:

 • مراقب باشید پس از @‌، کاراکترهایی مثل «کاراکتر فاصله» که غیر قابل مشاهده است یا «.» و …. بکار نرود که موجب اشتباه شدن ایمیل‌تان گردد.
 • همچنین مراقب نوشتن صحیح املای پسوند ایمیل‌تان(gmail,yahoo,…) باشید؛
 • بعلاوه آدرس ایمیل‌، با www شروع نمی‌شود!

پس از رعایت موارد فوق‌، دکمه «نام نویسی» را کلیک نمایید.

مرحله دوم:
در این مرحله لازم است وارد ایمیل‌تان شوید، سپس مشاهده می‌کنید که ایمیلی حاوی یک کد برای فعالسازی اکانت به شما ارسال شده است.
نکته مهم: ممکن است از یک تا 5 دقیقه با توجه به ترافیک ارسال ایمیل فعالسازی زمان ببرد، در صورتی که بلافاصله کد ارسال نشد لطفا صبور باشید.

مرحله سوم:
کار تمام است و تو دیگر عضو صمیمی کلاب و جامعه دیزاین هستی. در این مرحله بارفتن به بخش کاربری اطلاعات بیشتر از خودت مثل نام و رزومه کاریت رو میتونی با اعضاء به اشتراک بذاری.

در حال حاضر امکان پرداخت مستقیم از طریق پی‌پل در حال بروزرسانی سرویس است و امکان استفاده از آن وجود ندارد. شما می‌توانید از طریق پرداخت با ارز تتر از طریق این کدQR اقدام و تراکنش آن را به پشتیبانی ارسال کنید تا ثبت اشتراک به صورت دستی برای شما اعمال شود.

تتر در تراست ولت trc32 دیزاین کلاب

Pay via Trust Wallet ?

Detail

Public Address to Receive USDT: TSHDJqzLHihPLTg3jRuho9bv7i3N5eeG3i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫21 نظر

 • فرانک

  من ثبت نام کردم مینویسه اکانت شما غیرفعال، چطور باید اکانتم رو فعال کنم؟

  1402-10-14 در 11:58 ق.ظ
  • تحریریه

   فرانک عزیز، لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال میشود، با کلیک برروی لینک اکانت شما فعال و دسترسی شما ایجاد میشود، لطفا در صورت ثبت نام باشما ه موبایل، ایمیل خود را نیز به پروفایل اضافه کنید.

   1402-10-16 در 3:30 ب.ظ
 • سعیده سوزن چی

  سلام. با تهیه اشتراک امکان دانلود مطالب بصورت PDF هست؟

  1402-08-23 در 4:44 ب.ظ
  • تحریریه

   برای استفاده غیرتجاری و با در نظر گرفتن سیاست های دیزاین کلاب این مورد امکان پذیر است.

   1402-10-16 در 3:31 ب.ظ
 • sahar

  هرچی تلاش میکنم به پی پل وصل نمیشه برای پرداخت

  1402-05-19 در 7:26 ق.ظ
  • تحریریه

   لطفا جهت پرداخت خارج از کشور با پشتیبانی در ارتباط باشید، تا راهنمایی تون کنند. با تشکر

   1402-06-06 در 12:18 ب.ظ
 • امیر امیری

  یکی از بهترین چیزایی که برای خودم خریدم تا بحال، اشتراک دیز این کلاب بوده .

  1402-05-02 در 8:33 ب.ظ
  • تحریریه

   امیر عزیز خوشحالیم که تجربه خوبی داشتید.

   1402-10-16 در 3:32 ب.ظ