حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

طراحی زیورآلات با الهام از معماری

سازه هاي هندسي، خطوط تميز، جزئيات حيرت انگيز و مواد اوليه ساختمانی همیشه در معرض دید ما هستند. جاي تعجب نيست که دنياي بي انتهاي معماري موجب تخيل بسياري از طراحان جواهرات معاصر شده است. با الهام از جهان ساخته شده در اطراف ما، بسياري از طراحان جواهرات با الهام از دقت و تعادل موجود در پلان هاي معماري وارد عرصه ي مد مي شوند.

طراحی جواهرات با الهام از معماری3 e1691986746285 دیزاین کلاب

“هندسه، تاریخ و بناهای تاریخی نقش بسیار مهمی در نتیجه نهایی هر جواهر و اکسسوری که تولید می‌شود، ایفا می‌کنند. معماری در فرهنگ‌های مختلف هر قطعه جواهر را منحصر به فرد می‌کند و به عنوان یادآور واقعی، مکان‌ها و جزئیات پیچیده عمل می‌کند. ما آن را با زیبایی شناختی برند خود ترکیب می‌کنیم.”

لشنا شاه، بنیانگذار و مدیر خلاق ایراسوا

معماری و جواهرات

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

جمع بندی

جواهرات و زیورآلات همیشه مورد علاقه‌ی و توجه خانم‌ها بوده‌اند. اگر بخواهیم به این موضوع عمیق‌تر نگاه کنیم، به جز زیبایی و درخشش، هر قطعه داستانی خاص در خود دارد. از الماس‌های چند بیلیون ساله گرفته تا تکنیک‌هایی که در جواهر و طلاسازی به کار می‌رود، جواهرات فقط آیتمی زینتی در استایل ما نیستند، هر کدام از آنها یک قطعه‌ی هنری با ارزش هستند که با دقت بسیار توسط خالقان و طراحان جواهرات از محیط اطراف ما الهام گرفته‌ شده و ساخته شده‌اند.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *