حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

عناصر مهم در طراحی جواهرات

طراحی جواهرات دیزاین کلاب

عناصر طراحی جواهر ، قوانینی را ارائه می کند که باعث می شوند جواهری که شما ارائه کرده اید را بیشتر در نظرها برجسته کنند (و با قیمت خوبی به فروش برسند). ولی حالا بهتر است به مواد اولیه ای نگاهی بیاندازیم که شما واقعا برای انجام این قوانین نیاز دارید. عناصر طراحی جواهر ، زیربنای هرگونه طراحی بصری ای هستند که برای انتقال و گسترش پیام از راه چشم، استفاده می شوند.

در «هنر رنگ و طراحی» از تئوریسین طراحی، میتلند گریوز، که در سال 1941 منتشر شده است، عنوان می شود که عناصر طراحی که همه ی طراحی ها از آنها ساخته شده اند: «خط، جهت، شکل، اندازه، بافت، ارزش و رنگ» هستند. هر قطعه جواهری که می بینید از عناصر مختلفی استفاده کرده است و این ترکیبات هستند که می توانند باعث اوج یا سقوط محصول نهایی شوند. به 5 تا از عناصر طراحی جواهر می پردازیم.

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

جمع بندی

حال که عناصر طراحی جواهر را دریافته اید، می توانید در آنها مهارت پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. وقتی در آنها مهارت پیدا کردید، می توانید تا جایی پیش بروید که قانون ها را زیر پا بگذارید و استایل خاص خودتان را خلق کنید. همیشه همه ی اصول و عناصر طراحی جواهر برای همه ی طراحی های شما استفاده نمی شوند ولی می توانید پیش بروید و آنقدر امتحان کنید تا بهترین ترکیبی که مد نظرتان هست را پیدا کنید!

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *