مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اودیوس | پلتفرم استریم موسیقی در بلاک چین

موارد استفاده ارز دیجیتال بسیار فراتر از آنچه در ابتدا تصور می‌شد رفته است، تا جایی که امروز شاهد یک پلتفرم استریم موسیقی با نام اودیوس هستیم. پلتفرم اودیوس به هنرمندان صنعت موسیقی کمک می‌کند تا با حذف واسطه‌ها درآمد بسیار بیشتری نسبت به قبل کسب کنند.

گوش دادن به موسیقی با رشد پلتفرم‌های پخش موسیقی بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. هنرمندان با مشکلات و چالش‌هایی در صنعت سنتی موسیقی، همچون شفافیت و درآمد پایین و کنترل اندک روی توزیع، مواجه هستند. پلتفرم Audius به عنوان یک پروتکل لایه ۲، قصد دارد تا این چالش‌ها را با قدرتمند کردن خالقان موسیقی و کمک به مدیریت آنها از طریق توکن بومی، از بین ببرد. 

Audius یک پلتفرم کاملاً غیرمتمرکز استریم (stream) موسیقی است که شنوندگان را قادر می‌سازد تا مستقیماً از طریق ارز دیجیتال بومی خود، AUDIO از هنرمندان پشتیبانی کنند. Audius از دسامبر ۲۰۲۱، تقریباً ۶ میلیون کاربر منحصر به فرد ماهانه دارد و میزبان بیش از ۱۰۰۰۰۰ هنرمند است.

این پلتفرم توسط یک جامعه منبع باز، از جمله طرفداران، هنرمندان و توسعه‌دهندگان اداره می‌شود. Audius به هنرمندان این انعطاف‌پذیری را می‌دهد تا هر طور که می‌دانند درآمد کسب کنند. این کار ممکن است از طریق فروش NFTهای منحصر به فرد یا به روش‌های دیگر باشد.

audius-platform- پلتفرم پخش موسیقی اودیوس
این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

جمع‌بندی

Audius ممکن است مانند هر سرویس پخش موسیقی دیگری به نظر برسد، اما امکانات جدیدی را برای صنعت موسیقی و هنرمندان ارائه می‌دهد. همچنین، نشان می‌دهد که چگونه برنامه‌های بلاکچین می‌توانند در بسیاری از جنبه‌های مختلف زندگی ما، هم در زندگی واقعی و هم در متاورس استفاده شوند.

اگر از طرفداران موسیقی هستید که می‌خواهید از هنرمندان مستقل یا کوچک‌تر حمایت کنید و به آینده صنعت موسیقی اهمیت می‌دهید، Audius قطعاً یک پلتفرم برای شماست.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *