حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

Big Vape، داستان اوج و سقوط جول

این یک رویداد نسبتا نادر است که در بزرگترین پلتفرم استریم جهان رخ داده است. ” بیگ ویپ: سقوط جول » اولین مستندی است که به ویپینگ اختصاص داده شده است.

نباید فراموش کنیم که امروزه سیگار الکترونیکی به عنوان جایگزینی برای تنباکو و سایر جایگزین های تنباکو، بخشی جدایی ناپذیر از جامعه است.

big vape juul داستان سقوط ویپ جول

ویپ چیست؟

سیگار برقی یا سیگار الکترونیکی یا ویپ، وسیله‌ای است الکترونیکی که مصرف نیکوتین را به وسیله بخار کردن مایع الکترونیکی (e-liquid) توسط المنت حرارتی (Coil) شبیه‌سازی می‌کند. نسل اول سیگار الکترونیکی شبیه سیگار تنباکو، با یک باتری که می‌توان آن را جدا کرد و با شارژر USB شارژ کرد.

 ویپ ها بسیاری از مضرات سیگار ها را نداشته و در ساخت آن ها از اجزای مختلفی همچون مخزن حاوی جویس، باتری، کویل یا همان المنت بکار رفته برای ایجاد حرارت و همچنین دهانه موجود در آن استفاده شده است. جویس هم همان مایع موجود در ویپ می باشد که با استفاده از حرارت ویپ به بخار تبدیل شده و حس سیگار کشیدن را در فرد ایجاد می کند، علاوه بر آن بهتر است بدانید که جویس های مورد استفاده در ویپ دارای تنوع بالایی بوده و همین مورد نیز از مزایای استفاده از ویپ ها محسوب می شود و شما می توانید بنا به سلیقه خودتان تجربه متفاوتی از ویپینگ داشته باشید. برای خرید یک ویپ مناسب توجه به یکسری نکات دارای اهمیت بالایی می باشد، به عنوان مثال قبل از هر چیز بهتر است بدانید که ویپ ها دارای انواع بسیار متنوعی می باشند که هر یک می توانند تجربه متفاوتی را برای شما ایجاد نموده و همچنین برای طیف بخصوصی از مشتریان ساخته شده اند. علاوه بر آن توجه به برند سازنده ویپ مورد نظر شما هم دارای اهمیت زیادی بوده و در صورت خرید از یک برند معتبر شما از کیفیت بهتری هم بهره مند خواهید شد.

سریال مستند big vape juul

در این مینی سریال شمارش شده توسط نت فلیکس هیچ چیز کاملا سیاه یا سفید نیست… در این مستند که در چهار قسمت ارائه می شود، از استارت آپ کوچک گرفته تا شرکت چند میلیارد دلاری، از کمک به ترک سیگار تا اتهام ظالمانه یک بیماری همه گیر جهانی، از هیچ چیز در جول دریغ نخواهد شد. با این حال، گرفتن ایده بدون دیدن آن دشوار است، بنابراین ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که آن را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=j6XKENywuJY

نگاهی به جزئیات داستان بیگ ویپ

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

جمع بندی

«Big Vape: The Fall of Juul» که در سال 2023 منتشر شد، یک مستند در قالب سریال چهار قسمتی (تقریباً 45 دقیقه) است. این مستند در پلتفرم نتفلیکس در دسترس است. 

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *