حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

BMW Zagato ، ترکیب طراحی ایتالیا و آلمان

BMW Zagato دیزاین کلاب

شرکت طراحی و مهندسی ایتالیایی زاگاتو را با نام هایی چون آستون مارتین و آلفارومئو می شناسند. گرچه در پیشینه نزدیک به یک قرن زاگاتو نام هایی چون ولوو، نیسان، فراری، تویوتا و غیره هم به چشم می خورند. اما اینبار قرعه بنام ب. ام. و اصابت کرده و نتیجه همکاری ایتالیایی-آلمانی این دو، کوپه کانسپت زیبای BMW Zagato است.

ب ام و زاگاتو توسط نوریهیکو هارادا (Norihiko Harada) مدیر طراحی زاگاتو خلق شده است. هود یا دماغه بلند و کشیده و کابین و محل نشستن سرنشینان در یک سوم عقب خودرو، دم کوتاه و سقف منحنی با دو برجستگی حباب مانند، همگی تشدید کننده طراحی دینامیک زاگاتوی کوپه می باشند که البته بسیار به نمونه های آستون مارتین شبیه می باشد. از پهلوها این خودرو کاملا برگرفته از ب ام و Z4 است.

BMW Zagato 2 دیزاین کلاب

در جای جای خودرو حروف Z را مشاهده می کنید. همچنین رنگ قرمز خاص که با رنگ آمیزی ویژه ای ایجاد شده جلب توجه می کند. در نقاشی این خودرو ابتدا یک لایه سیاه و سفید و نقره ای ایجاد و سپس شش لایه رنگ قرمز روی آن کشیده شده و در انتها دو لایه رنگ روشن قرمز برای شفافیت بروی بدنه قرار گرفته است.

چرخ های 19 اینچی آلیاژی زاگاتو ساده و زیبا به نظر می رسند. در نمای عقب یک پنل شفاف که حتی روی چراغ ها را هم پوشانده و همچنین اگزوزهای دوبل با طرح جدیدو هماهنگ با شکل چراغ های عقب و همچنین گلگیرهای باد کرده، تصویری خاص و منحصر به فرد ایجاد کرده اند.

[um_loggedin]

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *