حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

سرویس‌های اجاره آنلاین خودرو | Car Rent

اجاره ماشین یک نوع کسب‌وکار نوین در جهان است که شرکت‌های معتبرمتعددی در تهران و دیگر شهرهای کشور در این زمینه در حال فعالیت هستند. شاید شما جزو آن دسته افرادی هستید که برای سفر یا برای مراسم عروسی و برای کارهای تشریفاتی به خودرو نیاز دارید.

اما اینکه شرایط اجاره خودرو ؟مدارک لازم برای اجاره خودرو؟ قیمت اجاره خودرو چقدر است؟ یا اینکه به دنبال ارزان‌ترین اجاره خودرو در تهران هستید این مقاله به دردتون میخوره؛

اما مهم تر ازینها ما این مقالات رو برای عزیزانی تهیه می‌کنیم که به دنیای استارت آپ ها علاقه دارن و شیفته محصولات هستند؛ اگر شما هم از این دسته افراد هستید؛ عضویت در کلاب دیزاین رو فراموش نکنید؛

Web capture 5 7 2022 13333 sepris.com دیزاین کلاب

اجاره خودرو جزو خدمات گردشگری نیز محسوب می‌شود چراکه بعضی از گردشگرانی که وارد کشور می‌شوند دوست دارند خود تجربه رانندگی در ایران را داشته باشند. این گردشگران با اجاره ماشین سفر خود را شروع می‌کنند. البته شرایط رنت ماشین برای توریست‌ها با ایرانی‌ها متفاوت بوده.

سرویس اجاره خودرو

انواع خدمات و شرایط این کسب و کارها

[um_loggedin]

خدمات اجاره ماشین در تهران و شهرستان‌ها به سه دسته تقسیم می‌شود:

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو با راننده

اجاره ماشین عروس

اجاره ون

اجاره خودرو بدون راننده

این نوع خدمات بیشتر برای سفرهای خانوادگی و کاری مورداستفاده قرار می‌گیرد. اغلب شرکت‌های کرایه خودرو ماشین‌های بدون راننده را کمتر از 2 روز اجاره نمی‌دهند. ماشین‌های موجود در اجاره خودرو بدون راننده در تهران شامل ماشین‌های ایرانی پژو 206، پرشیا، سمند و شامل خودروهای خارجی مانند بنز، سانتافه ، بی ام و هستند.

خودروهای اجاره‌ای بدون راننده دارای محدودیت کیلومتری روزانه هستند. یعنی شما در روز مجاز به طی کردن مسافت کیلومتر تعیین‌شده از سوی شرکت هستید.

اگر در روز نیاز به طی کردن مسافت بیشتری دارید می‌توانید با هزینه مازاد کیلومتر بیشتری را طی کنید.این نوع از خدمات اجاره ماشین در تهران دارای شرایط خاصی هست که در زیر اشاره‌شده است.

شرایط اجاره خودرو در تهران

هر رنت کاری برای کرایه ماشین در تهران  شرایط مخصوص به خود را دارد. در مرحله اول شما باید چند روز زودتر  با تماس تلفنی و یا از طریق واتساپ برای رزرو خودرو تماس اقدام  فرمایید. البته بعضی از شرکت‌ها دارای رزرو آنلاین هستند که می‌توانید بدون پرداخت هزینه ماشین را رایگان رزرو کنید.

برای خودروهای بدون راننده از شما برای ضمانت مدارکی دریافت خواهد شد. مدارک لازم شامل گواهینامه، مدرک شناسایی ، ودیعه و یا مدرک شغلی معتبر است.

 

اجاره خودرو با راننده در تهران

اجاره ماشین با راننده در تهران شرایط خاصی نداشته و به دلیل همراه بودن راننده خود شرکت‌ها، بدون ارائه هیچ نوع مدرکی می‌توانید خودرو اجاره کنید. درواقع راننده مسئول تمامی خسارات پیش آماده می‌باشد.

 

اجاره ماشین عروس در تهران

ماشین‌های اجاره‌ای عروس شامل خودروهای کروک، شاسی‌بلند و سدان هستند. بیشتر ماشین عروس‌های اجاره‌ای  به رنگ سفید بوده. ماشین عروس 15 ساعت در اختیار شما خواهد بود. ماشین برای داخل شهر تهران اجاره داده می‌شود که در صورت خروج از تهران قیمت اجاره  شامل هزینه خروجی می‌شود. اجاره ماشین عروس در تهران هم به‌صورت بدون راننده و هم با راننده در این شرکت‌ها موجود است.

بعضی از این مؤسسات خدمات گل‌آرایی نیز ارائه می‌دهند که می‌توانید از این پیکج ها استفاده کنید و هزینه خود را کاهش دهید.

اجاره ون در تهران

اجاره ون در تهران بیشتر برای سرویس‌های جلسات ، جابه‌جایی کارمندان، سرویس ادارات و یا برای کارهای تشریفاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. راننده‌های شرکت‌های اجاره خودرو به دلیل اینکه خدمات‌رسانی به توریست‌ها جزو کارهای آن‌ها است به زبان‌های انگلیسی تسلط داشته و آشنا به امور تشریفات هستند.

ون‌های اجاره‌ای در تهران شامل : ون دلیکا، ون هیوندای، ون تویوتا هایس و ون مکسوس هستند. ون‌ها برای مسافرت‌های گروهی نیز اجاره داده می‌شوند. شما می‌توانید با در اختیار گذاشتن پنل سفر خودتان به شرکت ون را برای هر تعداد روزی که می‌خواهید ون اجاره کنید.

بیمه اجاره ماشین در تهران

بیمه ماشین اجاره‌ای در تهران اکثراً شامل پوشش بیمه بدنه می‌باشند. برای تحت پوشش بودن بیمه کامل‌تر باید هزینه اضافه‌ای به مؤسسات رنتکار پرداخت کنید. بعضی از شرکت‌ها نیز دارای بیمه مخصوص به اجاره خودرو هستند که کامل‌ترین نوع پوشش بیمه است که شامل بیمه سرقت، سرنشینان، حوادث و …. است.

اگر ماشین اجاره‌ای ما در طی سفر دچار نقص فنی شد با یک تماس با شرکت درخواست خودرو جایگزین کنید. شرکت‌ها موظف هستند که برای شما یک خودرو سالم جایگزین کنند. این موضوع حتماً یادتان باشد که در زمان تحویل خودرو کارت بیمه خودرو  را از متصدی تحویل دریافت کنید.

سرویس های اجاره خودرو و راننده

اجاره اتومبیل و موسسات غیرمعتبر

افراد زیادی هستند که در شهرهای بزرگ کشور به طور روزمره برای اهداف مختلف نیاز به اجاره خودرو پیدا می‌کنند، اما برای انجام این کار با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوند. به دلیل تقاضای بالا اجاره خودرو، افراد و موسسات زیادی نیز در این زمینه ورود کرده اند و موسسات غیر معتبر نیز به تعداد قابل توجهی رسیده‌اند و برای کسب سود اقدامات نادرستی را انجام می‌دهند. کافیست شما در دام یکی از همین موسسات بیافتید تا یک تجربه تلخ در اجاره خودرو پیدا کنید. در این مطلب بیشتر در این زمینه با شما صحبت خواهیم کرد تا با روش تشخیص شرکت‌های کلاهبردار و ویژگی‌های شرکت‌های معتبر اجاره خودرو آشنا شوید.

مشکلاتی که با اجاره ماشین از موسسات نامعتبر برایتان ایجاد می‌شود!

مشکلاتی که اجاره خودرو از یک موسسه نامعتبر برای شما به همراه دارد، شما را از کار و زندگی خواهد انداخت! ممکن است که این مشکل یک اختلاف کوچک مالی یا نقص در مدارک تحویلی باشد. اما در مواردی دیده شده که همین اختلاف های کوچک به مشکلات بزرگ و رفت و آمد به دادگاه و مراجع قضایی منجر شده است. در ادامه این بخش از مطلب مشکلات رایجی را معرفی می‌کنیم که موسسات اجاره خودرو غیرمجاز برای مشتریان به وجود می‌آورند.

پرداخت هزینه اضافی

زمانی که معتبرترین شرکت کرایه اتومبیل را انتخاب می‌کنید، دیگر نیازی نیست که نگران هزینه پرداختی خود باشید؛ زیرا این شرکت‌ها هزینه اجاره خودرو را طبق تعرفه دریافت می‌کنند. اما در شرکت‌های نامعتبر و بدون جواز هیچ پایبندی خاصی نسبت به تعرفه‌های قانونی وجود ندارد. بلکه مدیریت موسسه بر اساس سلیقه خود روی هزینه اجاره هر یک از خودروها قیمت گذاری می‌کند. در چنین شرایطی ممکن است شما هزینه اجاره یک خودرو لوکس را برای یک ماشین اقتصادی بپردازید که اتفاق ناخوشایندی است.

خودروهایی با وضعیت نامناسب

کثیفی فضای داخلی خودرو، بدنه پر از خط و خش، ظاهر کهنه و وضعیت فنی نامناسب، ویژگی‌های ماشین‌های مراکز اجاره خودرو نامعتبر هستند. متاسفانه این شرکت‌ها سعی دارند که از هر خودرو بیشترین درآمدزایی ممکن را داشته باشند. به همین دلیل خودروهایی که مدام در حال تردد هستند و استهلاک بالایی دارند را در وضعیت نامناسب نگهداری می کنند.

شما به این سطح از محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید. بخشی از محتوا مختص مشترکین دیزاین کلاب می‌باشد.

ورود یا عضویت

restricet content notice 3 دیزاین کلاب

خرید یا تمدید اشتراک | ورود یا عضویت

.: برای دانلود کاتالوگ آشنایی بامحتوای دیزاین کلاب اینجا کلیک کنید :.

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *