مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معاینه داخلی اندام ها در خانه

در گذشته ای نه چندان دور چیزی در حدود یکی دو قرن پیش، تصور داشتن یک حمام در هر خانه (آن هم خانه های ویلایی نه آپارتمان) غیر ممکن بود و داشتن حمام های لوکس با دوش و وان و جکوزی که امروز در اغلب جوامع شایع است همان قدر دور از ذهن بود که امروز برای ما حمام نداشتن یک آپارتمان 50 متری است. درک مردم آن زمان از حمام به تون (آتشدان) و حوض و خزینه و نمره خلاصه میشد.

اما حالا و درسال 2022 شرایط تغییر کرده؛ نظرتان در مورد داشتن یک اتاق معاینه در خانه چیست؟

امروزه ما وقتی با مشکلی در جسم و جانمان مواجه می شویم اگر عارضه در حد تب و فشار خون و زخم سطحی و از این قبیل باشد و جعبه پزشکی پاسخگو باشد که فبها، وگرنه برای ارزیابی و شناخت بیشتر به دکتر مراجعه می کنیم و شاید در صورت نیاز و ارجاع پزشک مجبور به روانه شدن به آزمایشگاه و سونوگرافی و رادیولوژی و حتی سی تی اسکن شویم و درحالی تصور داشتن یک پکیج کامل که تمامی این امکانات را سریع و یکجا در اختیار ما قرار دهد در واحد ها یا مجتمع های مسکونی بیشتر شبیه رویا است که این سرمایه گذاری در بخش ورزش اتفاق افتاده و خیلی از واحد های لاکچری از اتاق ورزشی با تکنولوژی فوق پیشرفته بهره می برند.

HomeHealth 1

در ادامه با بررسی ابزارها و امکانات پزشکی موجود خواهیم دید که اکنون هم، ظرفیت طراحی چنین پکیجی بنام اتاق معاینه موجود است و فقط برداشتن گامهایی فراگیر توسط طراحان صنعتی، رسیدن به دور نمای چنین سعادتی را برای بشر فراهم می کند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *