حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

مبلمان مشترک همزیستی انسان و حیوان | Pet Firendly Furniture

مشترک همزیستی انسان و حیوان Pet Furniture دیزاین کلاب

در سراسر دنیا، برخی از افراد از حیوانات خانگی نگهداری می کنند و با آن ها هم زیستی دارند. به همین منظور گروهی از طراحان مبلمان در طراحی‌های خود به ساخت مبلمان هایی مخصوص حیوانات خانگی پرداخته‌اند که استفاده آسان و راحت حیوانات از این مبلمان های کوچک از خصوصیات این طراحی‌ها است.

ما در این مطلب به معرفی چند نمونه از این طرح‌های جالب و زیبا می‌پردازیم که توسط هنرمندان خلاق دوست دار حیوانات طراحی شده، با ما همراه باشید.

شما به این سطح از محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید. بخشی از محتوا مختص مشترکین دیزاین کلاب می‌باشد.

ورود یا عضویت

restricet content notice 3 دیزاین کلاب

خرید یا تمدید اشتراک | ورود یا عضویت

.: برای دانلود کاتالوگ آشنایی بامحتوای دیزاین کلاب اینجا کلیک کنید :.

جمع بندی

امروزه محل های زندگی فقط برای انسانها نیست ما محل ها را با حیوانات خانگی مشترک هستیم . نحوه طراحی مبلمان خانگی می تواند به عنوان عاملی جهت ارتباط میان انسان و حیوان به کار آید .

مبل ها به اندازه کافی تحریک کننده برای حس کنجکاوی حیوانات خانگی هستند .

در زندگی امروزی بشر بسیاری از انواع حیوانات در کنار انسان زندگی می کنند ، انسانها به این حیوانات مهر می ورزند و تعداد حیواناتی که بوسیله انسانها نگهداری می شوند روز به روز افزایش می یابد و به همین دلیل تعداد کارخانجاتی که در ارتباط با حیوانات خانگی تولید می کنند رو به افزایش است و به این ترتیب حیوانات خود را به عنوان یک همراه زندگی انسان تثبیت نموده اند . در این همزیستی مهمترین وسیله مشترکی که میان انسان و حیوان به طور مشترک استفاده می شود مبلمان است ، این وسیله را هردو به طور مشترک استفاده می نمایند .

در طراحی این مبلمان ارتباط میان رفتار و احساسات حیوانات خانگی و نیاز های انسان در نظر گرفته شده است ، به این ترتیب این ارتباط بسیار آسانتر برقرار می گردد . با وجود این مبلمان محیطی آرامش بخش و پر احساس میان انسان و حیوان خانگی برقرار می گردد .

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *