حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

رشید بزیباقلی | Raşit Bağzıbağlı

رشید بزیباقلی | Raşit Bağzıbağlı

رشید بزیباقلی | Raşit Bağzıbağlı

رشید بزیباقلی در سال 1985 در لندن به دنیا آمد. در سن 12 سالگی فهمید که به دنیای فشن علاقه و قصد دارد یک طراح شود. در طول سال‌های تحصیل او در مدرسه موفق شد با طراحی‌ها، نقاشی‌ها و ایده‌های خلاقانه خود توجه‌ها را جلب کند.

او پس از این که هنر مد را یاد گرفت اولین مجموعه‌ی خود را در سن 21 سالگی طراحی کرد. در سال 2007 به عنوان طراح coutour شروع به کار کرد. 

Raşit نماینده نسل سوم یک کمپانی واردکننده پارچه به نام CYPRIOT Bağzıbağlı است، که توسط خانواده‌اش در سال 1957 تاسیس شد. آن‌ها مرغوب‌ترین پارچه‌های ابریشم را از برندهای برتر فرانسه وارد می‌کردند و در ترکیه به فروش می‌رساندند.

رشید بزیباقلی در سال 2010 به عنوان بهترین طراح ترکیه و قبرس انتخاب شد. همچنین در همان سال در نیویورک در مسابقات Face Of Fashion، بهترین طراح شناخته و برنده جایزه شد. 

در سال 2013 طراحی یونیفرم پلیس برای جمهوری ترک قبرس شمالی را انجام داد. همچنین لوگو هویت و نماد صنفی را ایجاد کرد. به این سبب از او تقدیر کردند و موفق به کسب جایزه شد. این طراح تمام لباس‌های نامزدهای نهایی MISS TURKEY 2014 را طراحی کرده بود. بهترین طراح مد شناخته شد و جوایز  FTV را دریافت کرد.

Raşit در مسابقات مد به نام Gardinro به عنوان هیئت داوران در Fox Tv حضور داشت که با اظهار نظرهای ارزشمند و نگرش صمیمانه خود، توجهات را به خود جلب کرد.

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *