حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

تاریخ مد شدن شورت

در دوران انسان های اولیه معمولا مردان برای پوشش خود از یک تکه چرم یا برگ درختان استفاده میکردند. پس از آن هم پادشاهان مصری از این نوع پوشش به عنوان لباس زیر استفاده میکردند. به تدریج و پس از گذر زمان انسان ها دریافتند که لباس زیر اهمیت زیادی دارد و این نوع پوشش به پوشش رسمی زنان و مردان در زیر انواع لباس هایشان در آمد.

تاریخچه شورت لباس زیر دیزاین کلاب

شورت ها “به انگلیسی: Panties”نوعی از لباس زیر ها هستند که در ابتدا توسط زنان مورد استفاده قرار می گرفتند.

شورت ها انواع مختلفی دارند و می توانند تنگ، اندازه و فیت و یا گشاد باشند. اجزای تشکیل دهند این نوع از لباس زیر ها معمولا از یک کمربند کشی که در ناحیه ی کمر قرار می گیرد تشکیل شده است که از آن دو قالب به شکل رویی پا خارج شده اند که وظیفه حفظ و پوشش از آلت تناسلی مردانه و زنانه رو به عهده دارند. این قسمت از شورت که وظیفه پوشش ناحیه تناسلی را به عهده دارد باید از پارچه نخ پنبه پوشش داده شده باشد تا در شرایط دمایی متفاوت بتواند با هر نوع پوستی سازگاری داشته و مانع از رشد میکروب ها و قارچ ها ی پوستی شود.

در قرن پانزدهم میلادی شورت مردانه با اسم Codpieceشناخته می شد.این نوع شورت مانند کیسه‌ای بود که به جلوی خشتک شلوار مردان وصل می شد و ناحیه‌ی تناسلی مردان را می‌پوشاند.
این لباس زیر در آن دوره محبوبیت بسیار زیادی داشت و برای پنهان کردن دکمه‌های شلوار و همچنین حجم برجستهٔ دستگاه تناسلی مردان مورد استفاده قرار می‌گرفت.

در کل موادی که در دوخت این نوع لباس زیر به کار می رود باید دارای لطافت و منافذی مناسب جهت چرخش هوا باشد تا بیماری های پوستی در این ناحیه را به حداقل برساند.

شورت ها و نقطه شروع:

[um_loggedin]

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *