حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

توماس بربری | Tomas Burberry

توماس بربری دیزاین کلاب

توماس بربری | Tomas Burberry

توماس بربری زاده ۲۷ اوت ۱۸۳۵ در دهکده بروکهام گرین در نزدیکی شهر لندن بود. او بعد از گذراندن دوران نوجوانی در یک خیاطی کوچک در سال ۱۸۵۶ یک فروشگاه لباس در بیسینگ استاک/ همشایر باز کرد.

نام تجاری بِربِری (به انگلیسی: Burberry) یا گروه بربری، شرکت کالای لوکس و خانه مد بریتانیایی است، که در زمینه طراحی، تولید و توزیع پوشاک، لوازم آرایشی، عینک‌های آفتابی، لوازم جانبی، عطر و ترکیبات معطر فعالیت می‌کند.

شرکت بربری در سال ۱۸۵۶ توسط توماس بربری و در شهر باسینگستوک تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر علاوه بر طراحی و تولید کالا، مالک شبکه‌ای از ۴۹۷ بوتیک و شعبه فروش، در ۵۰ کشور جهان است.

لوگو بربری دیزاین کلاب

لوگوی بربری تاریخچه ای کامل دارد.  طبق وب‌سایت باربری، این لوگو تا زمانی که در تاریخ این برند پدیدار شد، برای اولین بار در حدود سال ۱۹۰۱ ظاهر شد. این لوگو که مربوط به یک شوالیه سوارکاری است، دارای کلمه “prosum” است که به معنای “به جلو” لاتین است.

در سال ۲۰۱۳ برند بربری از سوی اینتربرند، در رتبه ۷۷ از باارزش‌ترین نام‌های تجاری جهان شناخته شد. بخشی از سهام شرکت بربری در بازار بورس لندن مبادله می‌شود.

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

گاباردین دیزاین کلاب

توماس در سال ۱۸۸۰ پارچه جدید و ضدآب گاباردین را ابداع نمود. از ایده‌های محبوب برند بربری، طراحی کت‌های بارانی با نام Tielocken در سال ۱۹۱۲ بود. با آغاز جنگ توماس سفارش طراحی کتی مناسب برای میدان جنگ گرفت، که سرآغاز خلق ترنچ کت شد.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *