مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پُرو هوشمند لباس با ZoZo Suit

خرید اینترنتی لباس نسبت به خرید مستقیم آن‌ها مزایا و معایبی دارد؛ مزایایی همچون کاهش هزینه‌های جانبی مانند هزینه‌ی رفت‌و‌آمد، سهولت خرید، دسترسی راحت‌تر، امکان خرید بدون دغدغه، صرفه‌جویی در وقت، امکان بررسی بیشتر کالا و مقایسه‌ی آن‌ها و… از جمله مزایای خرید اینترنتی است که باعث شده تا به‌مرور زمان این نوع خرید جایگزین خرید سنتی شود.

از سوی دیگر زمانی که به طور مستقیم از فروشگاه‌ها خرید می‌کنید امکان بررسی جنس لباس، نوع دوخت و از همه مهم‌تر پرو کردن لباس را دارید اما در خرید اینترنتی پوشاک این امکان وجود ندارد، بنابراین ممکن است لباسی که خریداری کرده‌اید سایزتان نباشد و یا جنس و مدل لباسی که خریده‌اید برایتان مقبول نباشد؛

از سوی دیگر، دغدغه‌ی استفاده از لباس‌های متنوع و زیبا هم چیزی نیست که به سادگی کنار گذاشته شود؛

این نکات باعث شده که استارت آپ جدیدی در حوزه مد و لباس در ژاپن شکل بگیرد و بسیار مورد توجه واقع شود.

کسب‌وکار فروش پوشاک آنلاین همیشه با یک مشکل جدی مواجه بوده است: آیا لباسی که مشتری می‌خواهد سفارش بدهد، اندازه او می‌شود یا نه؟ شرکت‌های بزرگ و پیشکسوتی مثل ASOS که در قالب پلت‌فرم اینترنتی، پوشاک می‌فروشند، سعی کرده‌اند با فرستادن چند سایز مختلف به خانه مشتری و انتخاب سایز مناسب توسط او و سپس بازگرداندن بقیه لباس‌ها، این مشکل را حل کنند که چون این خدمات برای مشتری رایگان است، هزینه‌های هنگفتی برای شرکت دربر دارد.

استارت تودی (Start Today) یک شرکت ژاپنی است که با استفاده از پلت‌فرمی به نام Zozotown، محصولات شرکت‌های مختلف پوشاک در سراسر دنیا را به شکل جدیدی به فروش می‌رساند.

سایت رسمی: Zozotown 

zozosuit اپلیکیشن پرولباس

استارت آپ‌ها در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف، رنگ و بوی نیازها و دغدغه‌ها و الگوهای رفتاری هر فرهنگ را منعکس می‌کنند؛
ژاپن، سرزمینی است که مردمش به زیاد کار کردن مشهور هستند و زنان ژاپنی هم از این قاعده مستثنا نیستند؛

Zozo town

یکی از سایت  های مد ژاپنی است که در سال ۱۹۹۸ با یک فروشگاه کوچک شروع به کار کرد و سپس در سال ۲۰۰۴ وارد فضای آنلاین شد. اکنون Zozotown به عنوان بزرگ ترین سایت مد و خرید آنلاین ژاپنی در حال رشد و توسعه است. اخیرا با اضافه کردن پی پال به عنوان سیستم پرداخت منحصر به فرد خود در حال ارائه مد ژاپنی به سراسر جهان است. مدیر عامل این سایت مد ژاپنی yusaku maezawa است.

ZoZo Suit

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *