مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جاروبرقی رباتیک | Romba

سال‌ها است که جارو‌ها برای نظافت مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جارو‌های دستی چوبی گرفته تا جارو برقی‌های بزرگ و حتی صنعتی که با پیشرفت علم هر روز پیشرفت داشتند. همیشه برای استفاده از این جاروها به شخصی نیاز بود تا با استفاده از آن‌ها محیط را پاکیزه کند. در استفاده از جاروهای چوبی بدن انسان خم می‌شد و گاهی باعث ایجاد زانو درد می‌شد. این مشکل زمانی حل شد که برای جاروهای چوبی دسته‌های بلند طراحی شد. این نوع جاروها را حتی امروز می‌توانید مشاهده کنید که توسط کارمندان شهردای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این موضوع در مورد منازل متفاوت است. پس از پیشرفت علم جارو‌های برقی اختراع شدند. این جاروها برای مصارف صنعتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما شاید حتی این جاروها نیز مناسب نبودند و هنزو هم فردی باید برای انجام کار این جاروها را همراهی می‌کرد. نکته در این قسمت است که چقدر زمان انسان باید صرف تمیزکاری شود و چقدر می‌توان با استفاده از عمل این زمان را کاهش داد. جواب این سوال در محصول پیش روی شما است. جاروبرقی که با علم رباتیک طراحی شده است.  

  ربات جارو که عموماً به آن روبووک گفته می‌شود، یک جارو رباتیک هوشمند خانگی با سیستم برنامه‌ریزی مشخص می‌باشد. این نوع جاروبرقی توسط برس‌های مختلفی که در حال حرکتند و محفظه همراه آن، جارو کشیدن را به‌طور اتوماتیک انجام می‌دهد.

  2جارو برقی رباتیک

  تصور کنید شب گذشته که به همراه دوستان خود مشغول تماشای فوتبال و شکستن تخمه بوده اید، مقدار زیادی پوست تخمه روی زمین ریخته و حالا وقت آن رسیده است که به جارو کردن پوست تخمه های ریخته شده روی زمین بپردازید. تکنولوژی های پیشرفته امروزی به کمک شما می آیند تا بدون دردسر تمام پوست تخمه های روی زمین، زیر میز، زیر مبل و هر جای دیگری را جمع کنید. البته شما نه! جارو برقی خودش تمام این کارها را میکند.

  • جارو برقی رباتیک به صورت خودکار و با فشردن یک دکمه به نظافت سطح منزل شما می پردازد و پس از اتمام نظافت به سمت شارژر خود باز می گردد.
  • این جارو برقی که جزو لوازم مدرن خانگی محسوب می شود با ظاهر جذاب خود می تواند وسیله ای باشد که همیشه در دید قرار بگیرد.
  • جاروبرقی رباتی هیچ صدایی را از خود تولید نمی کند.

  این جاروها خودشان به تنهایی و بدون نیاز به دخالت شما، خانه را جارو زده و تمیز می‌کنند. بعضی از آن‌ها به ریموت کنترل مجهز هستند یا به واسطه گوشی های هوشمند کنترل می‌شوند.

  کاربران به لطف این ویژگی‌ می‌توانند در زمان مشخصی از روز، جارو رباتیک را برای جارو کردن خانه برنامه ریزی کنند. این جاروها موانع را تشخیص داده و آن‌ها را دور می‌زنند. همچنین تمام پستی‌ها و بلندی‌ها و بخش‌های مختلف مانند زیر مبل یا زاویه‌ها را تمیز می‌کنند. در نهایت جارو به محل شارژ خود برمی‌گردد تا برای جارو بعدی آماده شود.

  این جاروها معمولا شامل چند برس مختلف هستند و مانند جارو‌برقی‌های معمولی به نسبت سطحی که در حال تمیز کردن آن هستند، می‌توانند منساب‌ترین برس را انتخاب کرده و بهترین کارایی را در هر سطح داشته باشند. به علاوه جاروبرقی‌های رباتیک می‌توانند ارتفاع را تشخیص دهند و بدون احتمال سقوط یا برخورد بدون ریسک نحو ممکن کارشان را انجام می‌دهند.

  جارو برقی رباتیک چطور کارشان را انجام می‌دهند؟

  این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

  نمونه‌های این نوع جارو برقی در زیر آورده شده‌است:

  • D SERIES ECOVACS DEEBOT
  • DM Series from ECOVACS ROBOTICS
  • Roomba and Roomba Discovery from iRobot
  • Trilobite from Electrolux
  • NaviBot from Samsung
  • Orazio from Zucchetti
  • RoboCleaner from Kärcher
  • FloorBot and Ivac from Floorbotics
  • Mamirobot Voice and Sevian and from Korean company MamiRobot

  جمع‌بندی

  جاروبرقی‌های رباتیک انواع مختلفی دارند که هر یک برای شرایطی خاص تهیه و تولید شده است و متراژ، متریال استفاده شده در سطوح خانه و وسایل موجود از جمله مواردی هستند که باید پیش از خرید جاروبرقی رباتیک به آنها توجه شود و سپس از میان نمونه‌های تولید شده دست به انتخاب زد.

  دوستش داشتید؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *