حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

فیلم سینمایی Rams 2018

دوست دارید زندگی نامه افراد موفق را ببینید و از نزدیک با زندگی شخصی شان آشنا شوید؟ این فیلم در مورد دیتر رمز (با تلفظ آلمانی دیتر رمس)، طراح افسانه ای کمپانی لوازم خانگی براون است. 

دیتر رامس (به آلمانی: Dieter Rams)؛ (زادۀ ۲۰ مهٔ ۱۹۳۲ میلادی) یک طراح صنعتی و عضو هیئت علمی بازنشستۀ اهل آلمان است که ارتباط نزدیکی با شرکت محصولات مصرفی براون، شرکت مبلمان ویتسو و مدرسۀ کارکردگرای طراحی صنعتی دارد.

design rams 2018 - دیتر رامس

رویکرد محجوب و اعتقاد او به طراحی «کمتر، اما بهتر» کیفیتی جاودانه در محصولات او ایجاد کرد و بر طراحی بسیاری از محصولات تأثیر گذاشت که همچنین شناخت و قدردانی جهانی رامس را تضمین کرد.

فیلم رمز، زندگی و مسیر کاری این نماد طراحی آلمان را از نزدیک بررسی می کند و به سه دهه ای می پردازد که او به عنوان طراح ارشد براون کار کرد. در این فیلم، خود دیتر رمز هم گفتگوهایی دارد، از جمله اعتراف عجیبش در مورد تقویت فرهنگ مصرف گرایی افراطی در آلمان. به ویژه اگر در حوزه طراحی کار می کنید، احتمالا مثل یک فیلم آموزشی شیرین از دیدنش لذت خواهید برد.

شما به این سطح از محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید. بخشی از محتوا مختص مشترکین دیزاین کلاب می‌باشد.

ورود یا عضویت

restricet content notice 3 دیزاین کلاب

خرید یا تمدید اشتراک | ورود یا عضویت

.: برای دانلود کاتالوگ آشنایی بامحتوای دیزاین کلاب اینجا کلیک کنید :.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *