مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اپلای بُرد | پلتفرم اپلای دانشجو | ApplyBoard

امروزه دانشجویان زیادی قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای پیشرفته دارند و البته جمعیت زیادی خواهان تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان مانند استرالیا، کانادا و آمریکا هستند. در این راستا شرکت‌ها و سایت‌های مختلفی در زمینه اعزام دانشجو به خارج یا مشاوره و ایجاد نیازهای قانونی دانشجویان فعال هستند. در این مقاله متوجه خواهید شد که سایت و استارت آپ ApplyBoard (اپلای برد) چیست و چگونه به یکی از بهترین سایت‌های اعزام دانشجو به دانشگاه‌های معتبر در سرتاسر دنیا تبدیل شده است.

استارتاپ «اپلای برد» (Applyboard) که ۳ برادر ایرانی موسس آن هستند موفق شد با وجود بحران کرونا ۷۵ میلیون دلار سرمایه جذب کند و با بیش از یک میلیارد دلار ارزش، به کلوپ استارتاپ‌های یونیکورن فناوری آموزشی ملحق شود.

وب سایت رسمی: Farsi Contact | ApplyBoard

اپلای برد - مارتین بصیری - استارت آپ

اگر دانشجو هستید و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، حتماً نام اپلای برد به گوشتان خورده؛ سایتی که سال ۲۰۱۵ توسط برادران ایرانی ساکن کانادا تأسیس شده و از آن زمان تاکنون به دانشجویان بین المللی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها کمک می‌کند. این سایت در مدت پنج سال فعالیتش به بیش از ۱۰۰ هزار دانشجو از ۱۱۰ کشور دنیا برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها کمک کرده و می‌گوید سال گذشته ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *