حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

انواع سوتین از نظر مدل و متریال

حتماً برای شما هم پیش آمده که بخواهید لباسی بپوشید اما سوتین مناسب آن لباس را پیدا نکنید و از روی اجبار یکی از سوتین‌های همیشگی خودتان را بپوشید. در چنین شرایطی ممکن است جلوه‌ی لباستان کاملا از بین برود یا حتی در بعضی موارد اصلا قابل پوشیدن با سوتین‌های روزمره نباشد مانند لباس‌های دکلته یا لباس‌هایی با پشت باز که نیاز به پوشیدن سوتین‌های مخصوص به خود را دارند.

طراحی لباس زیر زنانه دیزاین کلاب

برخلاف تصور عموم سوتین یکی از مهم‌ترین بخش پوشاک زنانه است زیرا پوشیدن سوتین نامناسب یا بی‌کیفیت باعث آسیب جدی به غدد سینه و در نهایت افزایش آمار سرطان پستان می‌شود.

سوتین شما باید کاملاً راحت و بدون احساس فشار روی سینه باشد و توجه کنید که برای هر نوع لباس یا فعالیت سوتین مخصوص به همان مورد را بپوشید.

[um_loggedin] برای مثال هنگام ورزش بهتر است از سوتین ورزشی استفاده کنید تا سینه‌ها تکان نخورند و فرم خود را به مرور زمان از دست ندهند. برای استفاده روزمره بهتر است از سوتین‌های نخی یا تی‌شرتی استفاده کنید که راحتی بیشتری دارند و فشار کمتری به سینه‌ها وارد می‌کنند.

سوتین‌ها انواع مختلفی دارد که قطعاً شکل و نام خیلی از آنها برای شما آشنا هستند اما در اینجا تنوع سوتین‌های موجود و اصطلاحات رایج سوتین‌ها در بازار را بررسی می‌کنیم تا در صورت خرید، انتخابی راحت‌تر داشته باشید.

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

همچنین مدل های مجلسی و کاستومی هم وجود دارند که این مدل ها اکثرا مناسب مراسم هستند و برای زیر لباس های دکلته و مجلسی از آن ها استفاده می کنند تا لباس شیک تر در تن قرار بگیرد وهمچنین بندهای نامرئی هم برای سوتین های مجلسی در نظر گرفته شده است تا در لباس های دکلته دید نداشته باشد و مدرن تر به نظر بیاید.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *