مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هایرکمپ؛ ابزار ساده سازی استخدام پرسنل | ATS

امروزه صنعت منابع انسانی همانند بسیاری صنایع دیگر دستخوش تغییرات حاصل از رشد فناوری و نیازهای جدید از سوی جوامع شده است. به همین دلیل نگرش های جدید در این صنعت بایستی به کمک فعالان آن بیاید و این یاری رسانی جز از راه استفاده از ابزارهای فناورانه صورت نخواهد پذیرفت. شرکت تکنولوژی منابع انسانی آرینا با هدف اتصال تکنولوژی به صنعت منابع انسانی ایجاد شده است و تلاش دارد با رویکرد خلاقانه، نوین، فناورانه، علمی و با بهره گیری از سال ها تجربه در حوزه منابع انسانی، استعدادیابی، جذب، آموزش و نگهداشت در این مسیر تولیدات نرم افزاری و خدمات تکنولوژیک را تولید و ارائه نماید. این مجموعه برای رسیدن به اهداف بلند خود همواره در صدد جذب و همکاری با نیروی انسانی علامند، مستعد به یادگیری، جوان و فعال است.

هایرکمپ

راهکارهای ابری منابع انسانی

پیچیدگی‌های موجود در فرآیند استخدام بر کسی پوشیده نیست و تنها راه افزایش سرعت و کیفیت در فرآیند استخدام استفاده از ابزارهای مبتنی بر فناوری‌ست. ما این ابزارها را برای شما آماده کرده‌ایم.

استارت آپ هایرکمپ، استخدام منابع انسانی

بد نیست برای شروع معرفی این استارت آپ با کلمه ATS آشنا بشیم و ببینیم مخفف چی هست این کلمه؛ (ای تی اس) مخفف انگلیسی سیستم اتوماسیون استخدام است. این کلمه، کوتاه شده عبارت Applicant Tracking System یا Application Tracking System است. این سیستم بعنوان نسل جدیدی از نرم افزارهای منابع انسانی و ابزاری برای ردیابی وضعیت متقاضیان شغلی و مدیریت فرایند استخدام است.

ATS یک سیستم نرم افزار برای مدیریت اطلاعات جذب و استخدام است. این سیستم اطلاعاتی به تیم استخدام کننده هر سازمان کمک میکند که تا ضمن حفظ یکپارچگی در اطلاعات جمع آوری شده، مسیر استخدامی متقاضیان شغلی را رصد و هدایت کنند و ارزیابی دقیق و استانداردی از هر متقاضی (Applicant) بدست آورند. این سیستم نرم افزار بعنوان یک ابزار مکانیزه و دستیار استخدام در سازمان هاست که با حفظ یکپارچگی به افزایش سرعت، دقت و ارتقا راندمان عملیات جذب و استخدام می افزاید.

تاریخچه ظهور ATS

ATSها نسل نوینی از سیستم های اطلاعاتی در حوزه منابع انسانی و جذب و استخدام هستند و پیدایش آن ها به سال های پایانی دهه 90 میلادی برمی‌گردد. تالئو (Taleo) یکی از نرم افزار های اولیه ارائه شده در این زمینه است که در سال 1999 خلق شد و چند سال بعد توسط شرکت اوراکل (Oracle) خریداری شد.

با توجه به اینکه این ابزار نرم افزار مختص نیاز امروز بازار جذب و استخدام است، ابزاری نوظهور تلقی شده و همچنان توسط شرکت های ارائه دهنده آن در حال ارتقا و تکمیل شدن است. پیدایش این نسل از نرم افزارها در ایران از سال 1397 بوده و هایرکمپ (Hire.Camp) که نسخه اولیه آن ابتدا با نام سیویتو به بازار ارائه شده بود از اولین نرم افزارهای این حوزه است. با شناسایی این نیاز در بازار منابع انسانی ایران، رفته رفته تعدادی دیگر از ارائه کنندگان این ابزار نرم افزاری پا به عرصه ظهور گذاشته اند.

دلیل پیدایش ATSها

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

نرم افزارهای هایرکمپ در سه نسخه متفاوت بوت‌کمپ (پایه)، بیزکمپ (استاندارد) و هایرکمپ (پیشرفته) برای کسب و کارها با نیازهای متفاوت قیمت گذاری شده است. برای آگاهی از جزییات قیمت و نسخه مناسب کسب و کار شما فرم درخواست دمو را در سایت هایپرکمپ تکمیل نمایید.

آموزش فرآیند استخدام در هایر کمپ

جمع‌بندی

در بازار کاری که همواره در حال تحول است، استخدام یک فرآیند دائمی محسوب می‌شود. هم شرکت‌های متخصص در حوزه‌ی جذب و استخدام و هم دپارتمان‌های منابع انسانی همیشه به دنبال استعدادهای نو هستند. با این حال، نیاز فزاینده به شناسایی و استخدام بیشتر و بیشتر کارکنان واجد شرایط و با تجربه ممکن است به طور قابل‌توجهی بهره‌وری کسب‌وکار شما را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به نیازمندی‌های این مهم، یک راهکار در دنیای مدرن بوجود آمده است؛ استفاده از نرم ‌افزار جذب و استخدام.

با استفاده از نرم ‌افزارهای جذب و استخدام، شرکت شما می‌تواند بسیاری از فرایندهای استخدام را به صورت خودکار درآورد و در نتیجه وقت خود را صرف رسیدگی به وظایف چالش برانگیزتری نمایید. بکارگیری یک  اتوماسیون استخدام  علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی، تیم جذب و استخدام شما را قادر می‌سازد تا به گستره بیشتری از متقاضیان دست یابید و کارمندان مناسب را راحت‌تر شناسایی کنید.

نرم‌افزارهای استخدام سفارشی با توجه به محبوبیت رو به رشد نرم افزارهای استخدام، طیف گسترده‌ای از انواع آن در بازار وجود دارد. با این حال، یک چیز مهم وجود دارد که هر کسب و کاری باید قبل از خرید یک راهکار نرم‌افزاری از پیش برنامه‌نویسی شده، در نظر داشته باشد: از آنجایی که این دسته از نرم افزارها برای برآورده کردن نیازهای بسیاری از استخدام‌کننده‌ها تولید می‌شوند، اغلب به چندین ویژگی مجهز هستند که شرکت شما ممکن است هرگز از آن‌ها استفاده نکند. بنابراین، اینکه نرم‌افزاری برایتان طراحی و توسعه داده شود که سفارشی بوده و با نیازهای دقیق سازمان شما هماهنگ باشد – هر چند هزینه بر – همواره گزینه سازمان‌ها است. 

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *