حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

نرم افزارهای ورزشی | ارائه برنامه تمرینی و اصلاح حرکات

روندهای جهانی سلامت از این حکایت دارد که آینده‌ی سلامت بیشتر از اینکه بر فرآیند درمان متمرکز باشد، بر سبک زندگی سالم متمرکز خواهد بود تا از نیاز افراد به فرآیند درمان پیشگیری کند. ورزش یکی از بخش های اساسی سبک زندگی سالم است و روز به روز شاهد جدی تر شدن فعالیت کسب و کارها در این حوزه هستیم؛

دور بودن از باشگاه ورزشی، وقت نداشتن و کرونا بهانه خوبی برای ورزش نکردن نیست. اپلیکیشن‌های ورزش در خانه دارند یک‌صدا به ما می‌گویند که نباید تسلیم تنبلی و سخت بودن رفت‌وآمد به باشگاه و کرونا باشیم!

با افزایش توجه افراد خواهان سلامتی به ورزش، فرصت های ارزش آفرینی در این حوزه در حال گسترش است و نوآوری در در ارائه خدمات ورزشی رونق یافته است ؛ برنامه‌های زیادی برای اندروید و iOS وجود دارند که امکانات مختلفی مثل برنامه هفتگی، تمرین‌ها و ویدئوهای آموزشی را در اختیار ما قرار می‌دهند. اما هرکدام از این برنامه‌ها به‌درد افراد خاصی می‌خورد.

با اپلیکیشن‌های ورزش در خانه می‌توانیم با کمی وقت گذاشتن در روز و با یک برنامه روزانه و هفتگی حرفه‌ای، ورزش را به یکی از ارکان اصلی زندگی‌مان تبدیل کنیم. 

توسعه اپلیکیشن های ورزشی
[um_loggedin]

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *