مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مدیریت پروژه با ترلو | Terllo

با گذر زمان روزبه‌روز بر تعداد مجموعه‌های تیمی مختلف و پروژه‌هایی که این مجموعه‌ها دریافت می‌کنند، افزوده می‌شود. در واقع فعالیت‌های پروژه محور امروزی هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی در حال افزایش هستند و همین امر استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت پروژه نظیر ترلو را افزایش می‌دهد. 

در گذشته‌های نه چندان دور برای مدیریت یک پروژه، تقسیم وظایف بین اعضا و نظارت بر میزان پیشرفت پروژه از این مدیر منابع انسانی بود که باید برنامه‌ریزی می‌کرد. این موضوع، علاوه بر پیچیده بودن و روبرو شدن افراد با چالش‌های زیاد، باعث می‌شد تا زمان برنامه‌ریزی برای مدیریت پروژه و در نهایت زمان موردنیاز برای تحویل دادن پروژه افزایش یابد. علاوه بر این موضوع، اعضا به خوبی نمی‌توانستند با وظایفی که بر عهده دارند، منطبق شوند و کارهایشان را به نحو احسن انجام دهند. تمامی این مسائل منجر به این می‌شد که برخی از پروژه‌ها در زمینه‌های متنوع، با شکست روبرو شده و اعضا نتوانند آن را با موفقیت کامل به پایان برسانند.

Trello Statistics نرم افزار ترلو

ترلو یک پلتفرم مدیریت هماهنگ پروژه است. این نرم افزار، که هم نسخه تحت وب و هم اپلیکیشن دارد، برای مدیریت و راهبرد پروژه یا برنامه‌های شخصی و عمومی، به‌صورت کاملا هماهنگ طراحی شده است. 

البته این برنامه فقط یک ابزار مدیریت برای وظایف محیط کار و تکالیف حرفه‌ای نیست، بلکه به‌طور گسترده برای برنامه‌ریزی‌های شخصی، از برنامه‌ریزی برای تعطیلات گرفته تا مراسم عروسی، کارایی دارد؛ بنابراین، به‌‌هیچ‌وجه نباید آن را یک ابزار خشک و جدی برای مدیریت پروژه در نظر بگیرید.

چرا استفاده از ترلو در حال افزایش است؟

با ورود امکانات دنیای دیجیتال و تکنولوژی الکترونیکی، وضعیت تغییر زیادی کرد. امروزه اکثر فعالیت‌های مدیریتی در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به صورت کاملا الکترونیکی و توسط نرم‌افزارهای مناسب در این حوزه انجام می‌شود. می‌توان گفت که با توجه به شاخصه‌های مختلف، نرم افزار ترلو یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت تیم و پروژه است که به منظور مدیریت و سازماندهی پروژه‌ها و انجام فعالیت‌های مختلف،  طراحی شده است و امروزه بسیاری از مجموعه‌های مختلف از آن در طول انجام پروژه‌هایشان استفاده می‌کنند. در ادامه به معرفی نرم افزار trello می‌پردازیم و علاوه بر ذکر کاربردهای جذاب این برنامه، نحوه ایجاد اکانت ترلو و چگونگی مدیریت کارها را با اپلیکیشن ترلو را به طور کامل شرح می‌دهیم.  حتما شما هم مانند سایر افرادی که به صورت شخصی یا گروهی در پروژه‌های مختلف فعالیت دارند، تمایل دارید تا با صرف کمترین وقت و انرژی پروژه‌هایتان را به اتمام برسانید. بدین منظور، نرم‌ افزار ترلو بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود که باید با نحوه کار با آن آشنا شوید.

معرفی جامع نرم افزار ترلو trello

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

جمع بندی

مؤسس ترلو، میشل پریور (Michael Pryor)، محصول خود را «بوردهای پروژه با نوشته‌های چسبی قدرت‌مند» نامید؛ و ما به‌ طور کامل متوجه هستیم که چرا او از چنین عبارتی استفاده کرد.

استفاده از ترلو در عین حال که بسیار آسان و بدیهی است، عملکرد قدرت‌مندی را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود که ترلو برای افراد و تیم‌هایی که از جریان‌ کاری ساده استفاده می‌کنند، گزینه‌ی مناسبی باشد. خواه بخواهید برای پیگیری وظایف کسب‌وکارتان از ترلو استفاده کنید، خواه برای مقایسه‌ی نوشته‌ها به شیوه‌ی آرشیوی آن را به کار بگیرید، ترلو این کار را برای شما آسان و سریع می‌کند. ترلو انعطاف جیرا (یا سایر ابزارهای اتلسین) را ندارد، اما وقتی کار با آن را شروع می‌کنید، کاربرپسندتر و ساده‌تر است. با این حال، استفاده از نکات و ترفندهای گفته‌شده کار شما را تا حدودی آسان‌تر می‌کند و به روند آن سرعت می‌بخشد؛ علاوه‌ براین، نسخه‌ی پایه‌ی نرم افزار ترلو برای استفاده رایگان است؛ بنابراین، با امتحان کردن آن چیزی را از دست نخواهید داد.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *