حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

پیدو | سوخت رسان سیار

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در میان راه یا درب منزلتان بنزین خودروی شما درحال اتمام باشد و نیاز باشد تا سریعا سوخت خود را پر کنید. در این مواقع معمولا تنها چیزی که می توانستید انجام دهید، این بود که نزدیک ترین پمپ بنزین مراجعه کنید و مقداری بنزین تهیه کنید و ببرگدید و مجددا باک خود را پر کنید.

pido_ پیدو اپلیکیشن درخواست سوخت

اما اکنون با سرویس پیدو می توانید درب منزل خود باک خود را پر کنید و یا از پیدو بخواهید که کلیه ی ماشین های سازمان یا شرکت شما را در محل مورد نظرتان پر کند. در واقع پیدو یک پمپ بنزین سیار است که در شرایط بحرانی و مواقع اضطراری به کمک شهروندان می آید و سوخت رسانی انجام می دهد.

سوخت گیری باید آسان باشد، مطمئن و به صرفه و همه اینها در پیدو خلاصه شده است. با پیدو  شما میتوانید علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان خود در صفوف طولانی جایگاه های سوخت، زمان ذخیره شده را برای بهبود روابط اجتماعی و کاری خود استفاده نمایید. پــیدو به عنوان اولین و تنها دارنده مجوز سوخت رسانی سیار در ایران در کنار شماست تا علاوه بر خدمات متنوع خود در زمینه سوخت رسانی محلی، آنلاین و سازمانی، در زمینه های دیگری همچون روغن موتور، کارت هدیه سوخت، پرداخت الکترونیک و… تجربه‌ای شایسته از خدمات خود را برای شما ایجاد کند.

در سال 2015 تولد پیدو رقم خورد و در شهر اصفهان تیم پیدو نقشه ی عملی کردن این سیستم سوخت رسان را برپا کردند. در سال 1396 برای اولین بار از خودروی های این سیستم خدمات رسانی رونمایی شد و در راستای بارش برفی که رخ داده بود، شهروندان زیادی در برف گیر کرده بودند که گیدو برای اولین بار در محل برف گرفتگی حاضر شد و سوخت رسانی را برای خودوروهایی که برف بودند انجام داد.

از مهمترین ماموریتهای شرکت تجارت الکترونیک آیریک پارسیان(پیدو) می توان به موارد ذیل اشاره کرد

 • فعالیت درحوزه‌های سه‌گانه ارائه خدمات سوخت رسانی سیار، توزیع انواع روانکارهای خودرویی و صنعتی و ارائه راهکارهای به روز و هوشمندانه درحوزه پرداخت الکترونیک جایگاه های سوخت

 • تامین سوخت مورد نیاز ارگانها و سازمان های امنیتی و امدادی در شرایط خاص

 • تلاش برای بین‌المللی شدن، تجاری‌سازی، صادرات خدمات و محصولات از طریق یافتن شرکای استراتژیک منطقه‌ای و بین‌المللی، ایجاد نمایندگی و توسعه همکاری‌های پایدار به‌ منظور گسترش بازارهای داخلی و منطقه‌ای

 • ارزش‌آفرینی و نوآوری در حوزه توزیع فرآورده های نفتی با به‌کارگیری فناوری‌های روز دنیا

انواع روش های  ارائه خدمات پیدو

فروش آنلاین

در این مدل کاربر با نصب «اپلیکیشن پیدو» و یا از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی پیدو، اقدام به ثبت درخواست سوخت می نماید. در صورتی که مکان ثبت شده توسط کاربر مناسب سوخت گیری باشد (فضای باز، عدم ایجاد مزاحمت در رفت و آمد و…) خودروی سوخت رسان، تخصیص داده شده و دراسرع وقت به محل مورد نظر مراجعه می کند و کاربر میتواند به منظور پرداخت بهای سوخت و خدمت، پس از اتمام و سوختگیری، ازطریق اپلیکیشن و یا کارتخوان مربوط به خودرو، اقدام نماید.

فروش محلی

با توجه به کمبود پمپ بنزین در کلان شهرها خصوصا تهران، به منظور کاهش مسافت طی شده برای سوختگیری و در نتیجه صرفه جویی در زمان و سوخت، با همکاری شهرداری مناطق، محل هایی جهت استقرار خودروهای سوخت رسان تعیین شده است که متقاضیان دریافت سوخت می توانند به این نقاط مراجعه و سوختگیری نمایند. این امر همچنین تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا دارد.

در حال حاضر این شرکت در سه استان تهران، خراسان رضوی، فارس به هموطنان خدمات ارایه می دهد.

فروش سازمانی

در این مدل فروش، شرکت با انعقاد قرارداد با سازمان، ارگان ها، مجتمع های مسکونی و… ، در روزهایی مشخص، خودروهای سوخت رسان خود را به محل مندرج در قرارداد، اعزام می نماید و به کارمندان شرکت، ساکنین مجتمع و… بدون اخذ هزینه خدمت رسانی، سوخت رسانی انجام میدهد. در این روش دیگر نیازی نیست پرسنل و یا ساکنین مجموعه ها، زمان خود را در ترافیک و یا صف جایگاه های سوخت تلف نمایند.

 • مجتمع های مسکونی

 • مجتمع های تجاری و اداری

 • بیمارستان ها

 • هتل ها

 • دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

 • ادارات و سازمان های خدماتی

 • کارواش ها

 • نمایندگی های خودروسازان

 • باشگاه ورزشی

 • وارد کنندگان خودرو

 • شرکت های بزرگ

 •  فرودگاهها
پمپ بنزین سیار پیدو

اپلیکیشن پیدو

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

جمع‌بندی

پیدو یک تحول جدید در عرصه ی سوخت رسانی بود که توانست گامی تازه برای سوخت گیری بردارد و خیال افراد را از بابت تمام شدن بنزین در مواقع اضطراری راحت کند. جهت دریافت اپلیکیشن پیدو می توانید به سایت این تیم مراجعه کنید. 

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *