مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیدو | سوخت رسان سیار

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در میان راه یا درب منزلتان بنزین خودروی شما درحال اتمام باشد و نیاز باشد تا سریعا سوخت خود را پر کنید. در این مواقع معمولا تنها چیزی که می توانستید انجام دهید، این بود که نزدیک ترین پمپ بنزین مراجعه کنید و مقداری بنزین تهیه کنید و ببرگدید و مجددا باک خود را پر کنید.

اما اکنون با سرویس پیدو می توانید درب منزل خود باک خود را پر کنید و یا از پیدو بخواهید که کلیه ی ماشین های سازمان یا شرکت شما را در محل مورد نظرتان پر کند. در واقع پیدو یک پمپ بنزین سیار است که در شرایط بحرانی و مواقع اضطراری به کمک شهروندان می آید و سوخت رسانی انجام می دهد.

سوخت گیری باید آسان باشد، مطمئن و به صرفه و همه اینها در پیدو خلاصه شده است. با پیدو  شما میتوانید علاوه بر جلوگیری از اتلاف زمان خود در صفوف طولانی جایگاه های سوخت، زمان ذخیره شده را برای بهبود روابط اجتماعی و کاری خود استفاده نمایید. پــیدو به عنوان اولین و تنها دارنده مجوز سوخت رسانی سیار در ایران در کنار شماست تا علاوه بر خدمات متنوع خود در زمینه سوخت رسانی محلی، آنلاین و سازمانی، در زمینه های دیگری همچون روغن موتور، کارت هدیه سوخت، پرداخت الکترونیک و… تجربه‌ای شایسته از خدمات خود را برای شما ایجاد کند.

pido_ پیدو اپلیکیشن درخواست سوخت
این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.
پمپ بنزین سیار پیدو

اپلیکیشن پیدو

اپلیکیشن پیدو نیز ثابل دریافت می باشد و به شما امکان این را می دهد که با استفاده از قابلیت آنلاین آن، درخواست سوخت و پر کردن باک خود را در مکان مورد نظر ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن، سوخت خود را دریافت نمایید. ارائه درخواست سوخت به این برنامه به چندی روش می باشد و شما می توانید درخواست سوخت تکی یا جمعی خود را ثبت نمایید.

سوخت رسانی های جمعی، با هزینه ی به صرفه تر در محل مورد نظر شما برای تمامی خودروهای سازمانی و شرکتی و اداری انجام می شود.

جمع‌بندی

پیدو یک تحول جدید در عرصه ی سوخت رسانی بود که توانست گامی تازه برای سوخت گیری بردارد و خیال افراد را از بابت تمام شدن بنزین در مواقع اضطراری راحت کند. جهت دریافت اپلیکیشن پیدو می توانید به سایت این تیم مراجعه کنید. 

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *