مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راهکارهای جامع پارکینگ هوشمند در بستر اینترنت اشیا

با رشد روزافزون جمعیت شهرها و روند افزایشی تعداد خودروها به نسبت پارکینگ‌های در دسترس، معضل پارکینگ در شهرهای بزرگ به یک مشکل جدی و آزاردهنده برای شهروندان تبدیل شده است. معضلی که منجر به هدر رفتن زمان، ایجاد ترافیک، آلودگی هوا و ایجاد صف‌های طولانی در اطراف مکان‌های تجاری، خیابان‌ها و سینما و اماکن دیگر شده است.

مدیریت اغلب پارکینگ‌های موجود سنتی است. نگهبان پارکینگ برای پیدا کردن یک جای خالی برای وسیله نقلیه به راننده کمک می‌کند. ازاین‌رو، اگر پارکینگ و فضاهایش وسیع باشند، مدیریت این کار برای نگهبان سخت‌تر خواهد بود. علاوه بر این، راهنمایی همزمان خودروها به محل خالی پارک و شارژ دستی بلیط پارکینگ منجر به اتلاف زمان و ایجاد صف می‌گردد. این مشکلات را می‌توان با پیاده‌سازی یک راهکار پارکینگ هوشمند برطرف نمود. تاکنون راهکارهای مختلفی برای کاهش مشکلات مربوطه ارائه شده است که عموماً از تکنولوژی‌های جدید وام گرفته‌اند.

راهکارهای پارکینگ هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا یکی از به‌روزترین و جدیدترین پاسخ‌ها به این معضل شهری است که تا حد زیادی مشکلات ناشی از کمبود فضای پارکینگ را کاهش داده و امکان برنامه‌ریزی و مراجعه به موقع و بدون دردسر به محل موردنظر را برای شهروندان فراهم می‌کند؛

در این مقاله با راهکارهای محافظت از محل پارک خودروهای شخصی آشنا می‌شیم؛

SmartParking-Solution راهکارهای پارکینگ هوشمند
این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.
این مدل بدون نیاز به دست زدن ، توسط ریموت کنترل مخصوص میتوان آن را فعال نمود. در صورتی که کنترل دستگاه موجود نبود میتوان از کلید برای باز و یا بسته کردن قفل پارک خودرو استفاده کرد.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *