حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

آدام پِساپین | adam pesapane

2آدام پیساپین adam pesapane دیزاین کلاب

آدام پِساپین | adam pesapane

آدام پِساپین (به انگلیسی: Adam Pesapane) (متولد ۲۶ مه ۱۹۷۳)، که با نام مستعار PES شناخته میشود، کارگردان و انیماتور امریکایی است. او چندین فیلم استاپ موشن و تبلیغات ایجاد کرده است که برای او نامزد اسکار و جایزه امی شده است.

پِساپین در ۲۶ مه ۱۹۷۳ در دوور، نیوجرسی به دنیا امد و پسر مدیر مدرسه ابتدایی و ارایشگر بود. نام “PES” یک نام خانوادگی است که از نام خانوادگی ایتالیایی “Pesapane” گرفته شده است

پیساپین adam pesapane دیزاین کلاب

استفاده متمایز PES از اشیاء روزمره و انیمیشن استاپ موشن استقبال مثبتی از منتقدان و مخاطبان به دست اورده است. دیگر اثار شناخته شده او فیلم های کوتاه Roof Sex، KaBoom!، Game Over و Western Spaghetti است.

شما به این سطح از محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید. بخشی از محتوا مختص مشترکین دیزاین کلاب می‌باشد.

ورود یا عضویت

restricet content notice 3 دیزاین کلاب

خرید یا تمدید اشتراک | ورود یا عضویت

.: برای دانلود کاتالوگ آشنایی بامحتوای دیزاین کلاب اینجا کلیک کنید :.

گوآکاموله تازه (انگلیسی: Fresh Guacamole) یک فیلم کوتاهپویانمایی به کارگردانی آدام پساپین است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این فیلم در هشتاد و پنجمین دوره جوایز اسکار برای جایزه بهترین فیلم کوتاه نامزد شد اما در نهایت از مرد کاغذی شکست خورد.گوآکاموله تازه با مدت زمان ۱ دقیقه و ۴۰ ثانیه، کوتاه‌ترین فیلم نامزد جایزه اسکار در تمام ادوار است.

https://youtu.be/dNJdJIwCF_Y?si=tZmfrRiL-PKRmmwC
https://youtu.be/qBjLW5_dGAM?si=Acp7qiwDJ-YV0tN0

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *