مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انجمن برنامه نویسان | Stackoverflow

اگر شما هم جز دسته‌ی برنامه نویسان باشید، حتما اسم سایت استک اورفلو یا Stackoverflow را شنیده‌اید. من این سایت را به عنوان بهشت برنامه نویسان و یا بهترین دوست برنامه نویسان میدانم. با کمک این سایت شما میتوانید در کمتر از ۱ دقیقه (!) به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید.

استک اور فالو

استک اورفلو (به انگلیسی: Stack Overflow)، وب‌گاه پرسش و پاسخی در بازه گسترده‌ای از مباحث برنامه‌نویسی  است که در سال ۲۰۰۸ توسط جف اتوود و جویل اسپولسکی ایجاد شد.. استک اورفلو یک انجمن مثل دیگر انجمن های برنامه نویسی نیست، بلکه یک سرویس پرسش و پاسخ است که به شما کمک میکند که نهایتا در چند دقیقه به جواب هر سوالی که دارید برسید.

لینک مستقیم وب سایت: stackoverflow.com/

در صفحه اصلی سایت Stack overflow خود را چنین معرفی کرده است:

Stack Overflow is a question and answer site for professional and enthusiast programmers. It’s 100% free, no registration required
“استک اورفلو یک سایت پرسش و پاسخ برای برنامه نویسان حرفه ای و علاقمند است. استفاده از این سایت 100% رایگان است، بدون نیاز به ثبت نام.”

اما به نظر من سایت استک اورفلو چیزی فراتر از یک سایت پرسش و پاسخ معمولی و با تالار های گفتگو متفاوت است. محتوای این سایت شامل” پرسش “و” پاسخ ” است به زبان ساده تر هدف این سایت فقط پرس و پاسخ است. در سایت های پرس و پاسخ در اکثر مواقع سرعتر از تالار های گفتگ به نتیجه میرسد زیرا قسمت پاسخ به سوال و کامنت ها از هم جدا است.

پاسخ به ۹۹ درصد سوالاتی که دارید … !

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *