حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

برند ساعت فستینا | Spot Festina

تبلیغات ساعتSpot Festina 2021 Gerard Butler دیزاین کلاب

ساعت های مچی برند فستینا اصالتی مثال زدنی و قدمتی بالا با سطح رضایتی بسیار جالب توجه برخوردار است. این برند با تولیدات خود دو مورد را خیلی خوب پیاده سازی کرده است تا بتواند تمام اقشار جامعه را جزو مشتریان پر و پا قرص خود قرار دهد و سهم بزرگی از بازار را در اختیار داشته باشد. طراحی های زیبا با بدنه ای بسیار مقاوم و از متریال درجه یک ساعت های این شرکت را محبوب هر سلیقه ای کرده است.برند فستینا بیش از 30 سال قدمت و حضور مقتدرانه در 90 کشور جهان را دارد. به گفته ی فستینا:

با 5 میلیون ساعتی که در سال فروخته ایم، ما را یکی از نشان های بین المللی در بازار ساعت ساخته است. ما همچنین در بسیاری از بازارهای استراتژیک وظیفه ی رهبری را از طریق کیفیت کالاهای خود، ارزش های خاص آنها و توجهی که وقف خدمات پس از فروش میکنیم، یافته ایم.

تبلیغات ساعت فستینا با حضور Gerard Butler

در سال 1984 میلادی، یک کارآفرین اسپانیایی به نام miguel rodriguez که در سال 1980 میلادی هم برند لوتوس را تاسیس کرده بود، فستینا لوتوس را راه اندازی کرد. دفتر مرکزی این شرکت در بارسلونا اسپانیا واقع شده است و محصولات آن نیز توسط شرکت ژاپنی citizen ساخته میشود. برخی از محصولات لوکس ساعت مچی فستینا در خود کشور اسپانیا تولید میشود.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *