حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

پله پیما | صندلی پله رو | StairLift

جک و صندلی معلولین یا صندلی بالابر پله رو مناسب انتقال افراد کم توان مانند سالمندان ، معلولین ، بیماران ام اس ، افراد مبتلا به کمردرد ، پادرد و کلیه افرادی است که قادر به استفاده راحت از پله ها نمی باشند. بریم که با این محصول و نحوه عملکردش بیشتر آشنا بشیم.

Creative House Improvement پله پیما محصولات توانبخشی دیزاین کلاب

این نوع بالابر هم برای پله های صاف و هم برای پله های پیچ دار و دارای پاگرد کاربرد دارد و بیشتر در مراکز درمانی، ساختمان پزشکان، خانه سالمندان و مکان های عمومی نصب میشن.

این نوع بالابر برای کمک به معلولین، بیماران، سالمندان و … استفاده می شود، که با توجه به نوع موتور، ارتفاع و قدرتی که دارند، در انواع مختلفی می باشند. صندلی بالابر پله رو، وسیله ای متحرک برای رفت و آمد آسان در بین طبقات ساختمان است. این صندلی دارای یک موتور گیربکسی و ریل است که می تواند تا شود.

برخی نام های دیگری که به پله پیما نسبت می‌دهند مثل: صندلی پله پیما – صندلی پله ای – صندلی راه پله – نفربر پله – بالابر پله – صندلی کنار پله و اسامی از این قبیل..

برندهای تولیدکننده صندلی پله پیما

شرکت های مختلفی دست به تولید این محصول می‌زنن، از جمله:

انواع بالابر پله رو

  • نرده ای: این بالابر قادر است که به صورت چرخشی یا مستقیم حرکت کند. محل قرار گیری موتور روی صندلی است.
  • هیدرولیکی: این نوع بالابر تنها یک مسیر را تحت پوشش قرار می دهد. هر یونیت هیدرولیکی حدود ۱۴ تا ۱۵ میلیون هزینه دارد.
  • طراحی بالابر پله رو به دو شکل مستقیم و پاگردگردان است. نحوه کار صندلی بالابر پله رو مستقیم، به این صورت است که شخص باید در هر پاگرد از بالابر پیاده شده و دوباره سوار بر بالابر بعدی شود، اما در مدل پاگردگردان تمام مسیر را بدون هیچ توقف طی می نماید.

مزایای بالابر پله رو

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

پله پیما محصولات توانبخشی2 دیزاین کلاب

قیمت صندلی پله رو

همچنین شما باید هزینه محصول صندلی پله پیما را نیز مدنظر قرار دهید این محصول در برخی موارد حتی هزینه ای بالاتر از بالابر یا اسانسور می تواند داشته باشد ( سیستم های اروپایی هزینه ای چند برابری ) . از لحاظ قیمت نمی توان این دو محصول را با هم مقایسه کرد. 

طول مسیر نیز به تابع مستقیمی از قیمت صندلی پله پیما پیچشی می باشد و هر چه بیشتر شود مسلما قیمت صندلی پله پیما پیچشی نیز افزایش خواهد یافت. 

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *