حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

ردیابی پروازها و ترافیک هوایی با فلایت‌رادار 24 FlighTradar

داشتن اطلاعات ردیابی به روز درباره زمان برخاستن یا فرود هواپیما در فرودگاه می تواند مفید باشد. چه منتظر باشید تا شخصی را از فرودگاه ببرید یا بخواهید یک پرواز انتخاب کنید، ابزارهای ردیابی خطوط هوایی می توانند در وقت و حتی پول شما صرفه جویی کنند.

Flightradar24 Live Flight Tracker Real Time Flight Tracker Map دیزاین کلاب

فلایت رادار ۲۴ یا FlighTradar24 یک سرویس وب سوئدی است که اطلاعات پرواز هواپیمای مسافربری و تجاری را در زمان واقعی را بر روی نقشه نشان می دهد.. این وبگاه می‌تواند در هر لحظه شتاب، بلندی، و جایگاه هواگردها را برای بینندگان نمایان سازد.

در این مقاله از استارت آپ آنالیتیکس، ابتدا با سرویس ها و قابلیت های فلایت رادار24 آشنا می‌شیم و بعد ازون مدل کسب و کاری و چگونی کارکرد این سرویس رو بررسی می‌کنیم؛ با من همراه باشید.

آدرس رسمی سایت فلایت رادار24: Flightradar24: Live Flight Tracker – Real-Time Flight Tracker Map

[um_loggedin] اگر به این فکر می کنید که در حال حاضر چه پروازهایی در بالای سر شما انجام می شود، کافی است دستگاه خود را به سمت آسمان بگیرید تا اطلاعات پرواز و عکسی از هواپیمای واقعی را ببینید. شما حتی می توانید دقیقاً آنچه را که خلبان یک هواپیما در حال حاضر می بیند به صورت سه بعدی مشاهده کنید. این یک استفاده عالی در دنیای واقعی از فناوری واقعیت افزوده است.

این وبگاه در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط ۲ نفر فنلاندی علاقه‌مند حوزهٔ هوانوردی برای اروپای شمالی و مرکزی تأسیس شد.Flightradar24 پروازهای 180،000+ پرواز ، از 1200+ خط هواپیمایی ، پرواز به یا از 4،000+ فرودگاه در سراسر جهان را در زمان واقعی انجام می دهد. 

سرویس‌های Flightradar24

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

تمهیدات امنیتی فلایت رادار

وبسایت فلایت رادار ۲۴ از به نمایش گذاشتن اطلاعات پرواز هواپیماهای نظامی همه کشورها خودداری می‌کند و از راه این سامانه راداری کاربران می‌توانند تنها از اطلاعات پروازهای تجاری خدماتی آگاهی یابند.

همچنین فلایت رادار 24 ، برای امنیت و حریم شخصی، اطلاعات برخی هواگردها را نشان نمی‌دهد. برای نمونه، از اوت ۲۰۱۴ به بعد، جایگاه هواپیماهای امپراتور ژاپن و نخست‌وزیر آن کشور دیده نمی‌شود. این کار به درخواست وزارت دفاع ژاپن انجام شد. این یعنی، این دو هواگرد، دیگر جایگاه خود را به صورت برخط یا به وبگاه نمی‌فرستد.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *