مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ردیابی پروازها و ترافیک هوایی با فلایت‌رادار 24 FlighTradar

داشتن اطلاعات ردیابی به روز درباره زمان برخاستن یا فرود هواپیما در فرودگاه می تواند مفید باشد. چه منتظر باشید تا شخصی را از فرودگاه ببرید یا بخواهید یک پرواز انتخاب کنید، ابزارهای ردیابی خطوط هوایی می توانند در وقت و حتی پول شما صرفه جویی کنند.

Flightradar24 Live Flight Tracker Real Time Flight Tracker Map

فلایت رادار ۲۴ یا FlighTradar24 یک سرویس وب سوئدی است که اطلاعات پرواز هواپیمای مسافربری و تجاری را در زمان واقعی را بر روی نقشه نشان می دهد.. این وبگاه می‌تواند در هر لحظه شتاب، بلندی، و جایگاه هواگردها را برای بینندگان نمایان سازد.

در این مقاله از استارت آپ آنالیتیکس، ابتدا با سرویس ها و قابلیت های فلایت رادار24 آشنا می‌شیم و بعد ازون مدل کسب و کاری و چگونی کارکرد این سرویس رو بررسی می‌کنیم؛ با من همراه باشید.

آدرس رسمی سایت فلایت رادار24: Flightradar24: Live Flight Tracker – Real-Time Flight Tracker Map

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

تمهیدات امنیتی فلایت رادار

وبسایت فلایت رادار ۲۴ از به نمایش گذاشتن اطلاعات پرواز هواپیماهای نظامی همه کشورها خودداری می‌کند و از راه این سامانه راداری کاربران می‌توانند تنها از اطلاعات پروازهای تجاری خدماتی آگاهی یابند.

همچنین فلایت رادار 24 ، برای امنیت و حریم شخصی، اطلاعات برخی هواگردها را نشان نمی‌دهد. برای نمونه، از اوت ۲۰۱۴ به بعد، جایگاه هواپیماهای امپراتور ژاپن و نخست‌وزیر آن کشور دیده نمی‌شود. این کار به درخواست وزارت دفاع ژاپن انجام شد. این یعنی، این دو هواگرد، دیگر جایگاه خود را به صورت برخط یا به وبگاه نمی‌فرستد.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *