حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

اصول عمومی در طراحی محصول جدید

طراحی محصول فرآیندی است که نیازمند توجه به جزئیات دقیق و اصول کلیدی است تا محصول نهایی نه تنها کاربردی بلکه مطابق با نیازها و فرهنگ کاربران باشد. اصول عمومی طراحی شامل در نظر گرفتن فرهنگ و ارزش‌های زیبایی‌شناختی کاربران، ایجاد محصولاتی با قابلیت استفاده آسان و رابط کاربری شفاف، و همچنین توجه به کیفیت و زیبایی در کنار عملکرد است.

اصول طراحی محصول دیزاین کلاب دیزاین کلاب

این اصول به طراحان کمک می‌کنند تا محصولاتی خلق کنند که نه تنها نیازهای کاربران را برآورده سازند بلکه تجربه‌ای لذت‌بخش و معنادار را برای آن‌ها فراهم آورند. در نهایت، طراحی محصول موفق آن است که بتواند فراتر از انتظارات برود و مشکل جدیدی ایجاد نکند، بلکه به بهبود کیفیت زندگی کاربران کمک کند.

اصول طراحی محصول

یکی از سخت ترین بخش های صحبت کردن در مورد اصول طراحی این است که فرهنگ ها رو بتوان در آن گنجاند.

جستجو برای “اصول طراحی” در سطح وب نتایج را برای مقالاتی که شامل تقریبا یک دوجین اصول اساسی طراحی که آغاز و متخصص وجود دارد :

اصول طراحی محصول دیزاین کلاب2 دیزاین کلاب

اما توجه داشته باشید اصول اولیه گنجانده شده (به عنوان مثال ، اصول گستالتنمونه شناسیرنگ، و قاب). اصول عملی و اجرایی محصول هستند. اصول طراحی بخش عمیق تر و ژرف تری از محصول را شامل میشو د که این اصول اولیه نیز زیر مجموعه آنها قرار میگیرند. در ادامه با این اصول عمومی بشتر آشنا میشیم.

اصول عمومی طراحی

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

جمع بندی

طراحی یک سیستم پیچیده است که برای رشد کسب و کار ضروری است. مهم است که اصول طراحی محصول خود را تعیین کنید و البته، پیروی از بهترین شیوه‌ها همیشه ایده خوبی است. مهم نیست که امروز چه روندهایی در بازار وجود دارد، شما همیشه برای مشتریان خود به روز خواهید بود.

ما درک می‌کنیم که توسعه اصول طراحی نیاز به زمان، تلاش و منابع دارد. شما باید بازار را تجزیه و تحلیل کنید، تعریف کنید چه چیزی برای کسب و کار شما مهم است و راه‌هایی را بیابید که چگونه آن را در استراتژی طراحی کسب و کار خود پیاده سازی کنید. اصول طراحی محصول به حفظ ارزش های اساسی در خط مقدم فرآیند طراحی کمک می‌کند. هنگامی که این اصول با موفقیت تدوین و اعمال می شود، ثبات در تصمیم گیری در بین طراحان و تیم‌ها را تضمین می‌کند، نیاز به بحث در مورد مبادلات ساده را از بین می‌برد و طراحان را آزاد می کند تا بر روی مشکلات پیچیده تمرکز کنند.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *