حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

میلاد منشی پور

میلاد منشی پور - تپسی

میلاد منشی پور

میلاد منشی پور فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران است.

میلاد منشی پور پس از فارغ التحصیلی، در صنعت نفت و گاز فعالیت داشت! وی سپس برای ادامه‌ تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به کشور فرانسه رفت.

او در مصاحبه ای می گوید: ادامه تحصیل در خارج از کشور کار بسیار سختی بود! من از خانواده‌ متمولی برخوردار نبودم و برای تحصیل در رشته MBA در دانشگاه های تراز اول دنیا مجبور بودم به شدت درس بخواندم و بالاترین نمره را در آزمون های بورس تحصیلی کسب کنم! از طرف دیگر کشور فرانسه را برای تحصیل انتخاب کردم چون می توانستم در این کشور وام بگیرم و از پس مخارج بر بیایم.

وی پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ MBA از کشور فرانسه، چیزی در حدود ۱۰ سال به کار در این زمینه در شرکت های اروپایی و آمریکایی همچون کمپانی فورچون مشغول بود. وی در این باره می گوید: بعد از فارغ‌ التحصیلی به این فکر کردم که دوست دارم وارد یک شرکت خارجی شوم و می‌ خواستم به جای ادامه مسیر تحصیلی مشخص، مهارت‌ های مدیریتی را کسب کنم! در واقع من خیلی سریع به این نتیجه رسیده بودم که نمی‌ خواهم کار مهندسی انجام دهم. دلیل آن هم دوباره بر می‌ گشت به اینکه دنبال چالش های بیشتر در زندگی ام بودم و فکر می کردم اگر بخواهم صورت‌ مسئله های سخت‌ تری را حل کنم، بایستی وارد حوزه مدیریت شوم و این باز یک چالش متفاوت بود که هم مشکلات کوچک داشت و هم بزرگ…

فعالیت عمده‌ میلاد منشی پور در این سال ها، مشاوره‌ مدیریت بود و با آنکه موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی داشت، تصمیم گرفت به ایران بازگردد!

میلاد منشی پور معتقد است شرکت‌های استارتاپی به حفظ استعدادهای درخشان در داخل کشور کمک می‌کند و حدود ۱۲ نفر از تیم کنونی تپسی، پس ازتحصیل در خارج از کشور به ایران و این شرکت آمده‌اند که نشان از علاقه‌ی استعدادها به کار در داخل کشور دارد.

تپ سی

سرویس تاکسی اینترنتی - اوبر و اسنپ

سرویس های تاکسی اینترنتی رو مفصل راجع بهشون صحبت کردیم در بخش معرفی استارت آپ ها و تپسی یکی ا این سرویس هاس که در ایران فعالیت داره، تپ سی (TAP30) یک پلتفرم آنلاین می باشد که راننده ها را به مسافران مرتبط می کند تا یک سفر با کیفیت انجام شود!

شما به این سطح از محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید. بخشی از محتوا مختص مشترکین دیزاین کلاب می‌باشد.

ورود یا عضویت

restricet content notice 3 دیزاین کلاب

خرید یا تمدید اشتراک | ورود یا عضویت

.: برای دانلود کاتالوگ آشنایی بامحتوای دیزاین کلاب اینجا کلیک کنید :.

مصاحبه با میلاد منشی پور

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *