حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

مخفی کردن ظاهر محصول، قبل از عرضه عمومی

معرفی محصول در بازاریابی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که همیشه و برای همه‌ی شرکت‌ها حتی شرکت‌های بزرگ چالش برانگیز بوده است. ممکن است شما محصول یا خدمتی را تولید کرده باشید اما سؤالات زیادی در مورد چگونگی معرفی آن به مخاطب دارید؛ همچنین برای علاقه‌مندان خودرو، عرضهٔ هر مدل تازه‌ای از خودرو یک اتفاق بزرگ است. درست همان‌طور که علاقه‌مندان موبایل، هر سال منتظرند تا پرچمداران جدید معرفی شوند و آن‌ها بتوانند تفاوت‌های نسل تازه با نسل پیشین را بررسی کنند.

حتی برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم و از حق خرید و فرصت تجربهٔ رانندگی با بسیاری از خودروهای روز جهان محرومیم، این علاقه هم‌چنان وجود دارد و می‌بینید که عاشقان خودرو در جلسات، نمایشگاه‌ها، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، از ویژگی‌های مدل‌های جدید خودروهای روز دنیا حرف می‌زنند.

اما آیا طراحان و تولیدکنندگان خودرو هم علاقه دارند که مردم در سراسر جهان، ویژگی‌های نسل‌های تازهٔ محصولات‌شان را پیگیری کنند؟ تا پیش از رونمایی عمومی، خیر!

نباید قبل از رونمایی محصول ما را ببینید!

شاید بیشتر خودروسازها حاضر نباشند به همین سادگی و صراحت، حرف‌ دل‌شان را بزنند. اما می‌دانیم که تقریباً همهٔ آن‌ها ترجیح می‌دهند مردم خودروهای تازه‌شان را پیش از رونمایی نبینند.

مدیر ارشد طراحی در شرکت مزدا می‌گوید (+):

«خودرو جدید، مثل عروس است و بهتر است تا لحظه‌ای که قدم زدن در میان جمع را آغاز نکرده، کسی او را نبیند.»

[um_loggedin]

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *