پرینتر چاپ روی ناخن | O’۲NAILS

شرکت تایجی الکترونیک، صاحب امتیاز برند معروف O’۲NAILS فناوری چاپ و طراحی ناخن را با هم ادغام کرده و به محصولی هیجان انگیز دست یافته است! پرینتر ناخن O’۲NAILS مدل V11. دستگاه چاپرگر ناخن O’۲NAILS شما را قادر می سازد تا در کمترین زمان ممکن، طرح و نقش دلخواد خود را انتخاب و بر روی ناخن هایتان چاپ کرده و از آن لذت ببرید.

دستگاه چاپ ناخن

O`2NAILS به عنوان یک دستگاه پرسرعت و پیشرفته هیجان یک طراحی جذاب بر روی ناخن را به بانوان منتقل می‌کند، با قراردادن انگشت بر جایگاه مخصوص دستگاه طرحی جذاب و زیبا بر روی آن اجرا می‌شود تا فرد با دیدن آن به وجد بیاید.

این دستگاه هوشمند و حرفه ای قابل حمل و با کیفیت بالا، ترکیبی از فن آوری چاپ و هنر ناخن را ارئه می کند. که چاپگر ناخن را قادر به چاپ هرعکس و طرحی بر روی ناخن می کند. دستگاه توسط اپلیکیشنی که از طریق Wifi کار می کند، عملیات چاپ را کنترل می کند که این اپلیکیشن رایگان هست.

پرینتر ناخن O’۲NAILS | دستگاه طراحی ناخن

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

مزایای پرینتر چاپ روی ناخن

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

پرینتر ناخن بهترین زینه برای سالن های آرایشی

یکی از لوازم آرایشی مهم و ضروری در منزل و سالن‌های زیبایی پرینتر ناخن می‌باشد. اکثر خانم‌ها علاقه دارند تا روی ناخن‌های خود طرح‌های زیبایی را پیاده کنند. با اینکه با استفاده از لاک مغناطیسی و آهنربای مخصوص آن‌ها می‌توان طرح‌هایی روی ناخن ایجاد کرد، اما این طرح‌ها چندان حرفه‌ای نیستند و برای ایجاد طرح‌های خیلی زیبا و حرفه‌ای نیاز به پرینتر ناخن دارید. این دستگاه قابلیت دریافت طرح و عکس دلخواه شما را دارد و به راحتی می‌تواند آن‌ را روی ناخن‌های شما چاپ کند. یکی از قسمت‌هایی که به زن زینت و زیبایی می‌دهد ناخن او است، بنابراین باید کوشش کنید تا ناخن‌های خود را به بهترین نحو ممکن آرایش نمائید. شما بعد از لاک زدن ناخن‌های خود می‌توانید به وسیله پرینتر ناخن روی ناخن‌های خود طرح مورد نظر خود را اجرا کنید.

تمام کسانی که سالن زیبایی دارند، حتما در کنار وسایل خود باید یک پرینتر ناخن داشته باشند. تا با توجه به نیاز مشتری خدمات خود را ارائه کنند. برخی از خانم‌ها با مانیکور کردن و لاک زدن انگشت‌های دست و پای خود قانع نمی‌شوند و تمایل به چاپ کردن طرح و نقش مورد نظر خود روی ناخن هستند. بنابراین اگر شما پرینتر ناخن نداشته باشید، ممکن است، خیلی از مشتری‌های خود را از دست بدهید. بر عکس شما با داشتن این وسیله می‌توانید مشتری جدید بگیرید. زیرا ممکن است، سالن‌های زیبایی دیگری که در شهر شما وجود دارند، این کار را انجام ندهد. راز موفقیت در هر شغلی ایده جدید است. شما با خرید این وسیله می‌توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید. امروزه مراکز زیبایی شروع به کار کرده‌اند که فقط خدمات ناخن انجام می‌دهند.

جمع بندی

پرینتر یا همان چاپگر ناخن وسیله‌ای است که قادر به چاپ کردن طرح یا نقش مورد نظر شما بسته به نوع دستگاه چیزی در حدود هشت تا ۲۸ ثانیه برای هر ناخن است. تفاوتی نمی‌کند که ناخن طبیعی شما باشد یا ناخن شما مصنوعی باشد، این دستگاه به خوبی طرح مورد نظر شما را روی ناخن پرینت می‌کند. شما با پرداخت هزینه هزار تا دو هزار تومان برای شارژ جوهر دستگاه می‌توانید یک سری از آن استفاده کنید. متاسفانه قیمت این دستگاه در تاریخ نوشتن این مطلب چیزی در حدود 12 تا 120 میلیون تومان می‌باشد.

اگر بخواهید در سالن آرایشی خود خدماتی با کیفیت برای ناخن ارائه کنید و از پرداخت مبلغ برای خرید دستگاه رضایت داشته باشید، حتما باید دستگاه را به صورت اصل و اورجینال تهیه کنید. بدیهی است که دستگاه‌های فیک و تقلبی به هیچ وجه کارایی نمونه‌ی اصلی را نداشته و پس از مدت کوتاهی استفاده خراب خواهد شد. بنابراین در هنگام خرید می‌بایست تمامی توجه خود را به مشخصات دستگاه اختصاص دهید. البته خرید از یک فروشگاه مطمئن و معتبر نیز تا حد زیادی می‌تواند بر خرید دستگاه با اصالت تاثیر بگذارد. اگر برای خرید دستگاه O`2NAILS یک فروشگاه مطمئن و معتبر را انتخاب کنید، نگرانی بابت اصالت و ضمانت دستگاه وجود نخواهد داشت. پس پیش از هر کاری به دنبال فروشگاه معتبری باشید که امکان معرفی کامل محصول و مشاوره پیش از خرید نیز داشته باشد، طبیعتاً در چنین شرایطی خرید بهتری را تجربه خواهید کرد.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *