مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شبکه اجتماعی تخصصی بیماران | PatientsLikeMe

شبکه‌های اجتماعی پزشکان در گذشته نقش مهمی‌ را در تبلیغات، بازاریابی پزشکی و جذب مخاطبین آنها ایفا نمی‌کرد. همین موضوع پزشکان را از استفاده از شبکه‌های اجتماعی مردد می‌کرد. اما اکنون مشخص شده‌ است که شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیر به سزایی در نحوه عملکرد، میزان بازخورد و جذب مخاطبین و بیماران داشته باشد.

PatientsLikeMe بزرگترین پلت فرم داده یکپارچه سلامتی جامعه ، مدیریت بهداشت جهان است که از طریق ، جامعه در حال رشد بیش از 830،000 نفر با بیش از 2،900 بیماری داستان شخصی و اطلاعاتی در مورد سلامتی ، علائم و معالجه آنها به اشتراک می گذارند ، با هدف بهبود زندگی همه بیماران از طریق دانش حاصل از تجربیات و نتایج مشترک جهان واقعی . داده های تولید شده توسط خود بیماران به طور سیستماتیک جمع آوری و کمی می شود و در عین حال محیطی را برای حمایت و یادگیری همسالان فراهم می کند. این داده ها از زمانبندی پیچیده و تأثیرات رقابتی گزینه های مختلف سبک زندگی ، جمعیت شناختی اجتماعی ، شرایط و روش های درمانی بر سلامتی فرد استفاده می کنند. این اطلاعات را همه اعضا به اشتراک می گذارند ، جامعه را با نمایندگی های شخصی توانمند می کنند ؛

PatientsLikeMe شبکه اجتماعی بیماران

شبکه‌های اجتماعی می‌تواند راهی نوین برای دیجیتال مارکتینگ پزشکی باشد. اما همان طور که می‌دانید، پزشکان به نسبت سایر مشاغل زمان کمتری برای بازاریابی دیجیتال و حضور در شبکه‌های اجتماعی دارند.

با این حال وجود برخی شرایط حاکم در دنیا و پیشرفت تکنولوژی موجب شده است نیاز به بازاریابی دیجیتال پزشکی از طریق شبکه‌های اجتماعی، بیش از پیش حس شود. قطعا حضور یک پزشک واقعی در فضای مجازی که بتواند به سوالات پزشکی مخاطبان پاسخ دهد و آنها را راهنمایی کند، خواسته و دغدغه بسیاری از افراد است.

سود استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای پزشکان فقط مختص به بیماران نخواهد بود؛ همین تعامل و برقراری ارتباط بین پزشک و بیمار موجب می‌شود تا آوازه نام پزشک در شبکه‌های مجازی و در نهایت در دنیای واقعی به گوش همه برسد. چه تبلیغاتی بالاتر از تبلیغات دهان به دهان که در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، آپارات و غیره … وجود دارد.

رPatientsLikeMe شبکه اجتماعی بیماران
این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *