مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اسکیمر هوشمند استخر | Robotic Skimmer

ته نشینی مواد معلق در آب استخر و ایجاد گل و الی در کف آن امری غیر قابل اجتناب می باشد . این موضوع در استخر های روباز بسیار بیشتر و حادتر می باشد . گل و الی ته نشین شده در استخر موجب از بین رفتن کیفیت آب ، شفافیت آب و همچنین بروزبیماری خواهد شد .
این مواد و گل و الی در زمان عدم استفاده از استخر در کمتر از چند ساعت ته نشین و کیفیت و رنگ آب باز یابی می شود . اما با ورود افراد به داخل استخر و متالطم شدن آب دوباره این مواد به حالت معلق در آمده و لذت شنا را از افراد استفاده کننده خواهد گرفت . جاروی زدن استخر امری است که تمام نگه دارنده های استخر های خصوصی و عمومی روزانه یا هفتگی آن را انجام می دهند . اما جاروی کردن استخر امری زمان گیر و کسل کننده است . به خصوص در استخر های روباز و وسیع؛

یکی از راهکارها جهت جمع‌آوری و خارج کردن اجسام کوچک شناور روی آب، حشرات مُرده، ذرات چربی نظیر روغن و کرم ضد آفتاب، و در مجموع زباله یا هر جسم شناور دیگری از داخل آب است. به طور کلی، هر جسم و شیئی که به لحاظ جرم آن، قادر به رسیدن به کف استخر نباشید با استفاده از اسکمیر از آب گرفته می‌شود.

Ariel – Robotic Solar Pool Skimmer جدیدترین محصول یک شرکت آمریکاییه که بیشتر به تولید محصولات انرژی پاک مشغوله؛ آریل توسط باطری خورشیدی شارژ میشود و قوی ترین ربات پاک کننده استخر در سال 2022 است.

سال ها بازخورد مهندسی و مصرف کننده برای تولید این دستگاه تمیز کردن استخر پنج گانه و متمرکز بر آینده ترکیب شد که سطح کاملا جدیدی از هوش، زیبایی و عملکرد را به رده تمیز کردن سطح استخر رباتیک به ارمغان می آورد.

استخر در فضای باز دارید؟ آریل می تواند در برابر درجه حرارت بین 40 درجه فارنهایت و 130 درجه فارنهایت مقاومت کند و آن را به گزینه ای عالی برای فضای باز برای تمیز نگه داشتن استخر خود بدون توجه به فصل تبدیل کند.
در این مقاله قصد دارم شمارو با این محصول و به طور کلی تر انواع اسکیمرهای استخر آشنا کنم؛ با من همراه باشید؛

اسکیمر هوشمند استخر
این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

ویدئوی زیر شمارو با نحوه عملکرد اسکیمر آریل بیشتر آشنا می‌کند؛

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *