مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ساختمان یار | تامین مصالح و نیروی کار پروژه های ساخت و ساز

مصالح مورد استفاده در پروژه های ساختمانی و عمرانی در واقع اجزاء تشکیل دهنده و مواد اولیه یک محصول تمام شده به نام (ساختمان) می باشد. به عبارتی استفاده و بکارگیری ازمواداولیه مرغوب و استاندارد و البته مقرون به صرفه باعث می شود تا محصول نهائی ازکیفیت بالائی برخوردار باشد. در گذشته مصالح و متریال مورد استفاده در پروژه های ساختمانی به دلیل سادگی سازه ها و نبود طراحی های شاخص و نیزعدم استفاده از استانداردهای ویژه، بسیار ساده و بصورت یکنواخت بوده اند. ازاین رو تهیه و گردآوری مصالح مورد نیاز به روش کاملا سنتی انجام می گرفته است.

امروزه با پیشرفت فوق العاده در صنعت ساختمان، هر پروژه عمرانی بواسطه طراحی های منحصر بفرد و لازمه استفاده از مصالح به صورت ویژه از یک فرمول خاص پیروی می کنند. به موازات همین پیشرفت، سخت گیری های مهندسی در کنار استاندارد های مدون باعث شده تا از ورود هرنوع مصالح و یا متریال بی کیفیت که فقط از قیمت ارزانی برخورد است جلوگیری به عمل آید.

مجموعه این عوامل باعث ایجاد یک دغدغه برای کارفرمایان و مجریان محترم پروژه های ساختمانی و عمرانی شده است و همواره مرتفع ساختن این مشکلات برای آنان یک چالش اساسی محسوب می گردد.

 

استارت آپ ساختمان یار در جهت تأمین مصالح و اقلام مورد نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی و تأمین نیاز در بخش نیروی انسانی و تجهیزات در خدمت کارفرمایان و مجریان محترم می باشد. تشکیل یک کار گروه فنی و با تجربه جهت گردآوری یک متریال لیست جامع و کامل همواره در کنار مشتریان گرانقدرباعث ایجاد یک فضای حرفه ای و تعامل مستقیم می گردد.

ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و عاملین فروش مصالح ساختمانی باعث می گردد تا با حذف واسطه قیمت نهائی و تمام شده بسیار رقابتی و مقرون به صرفه باشد.

لینک رسمی وب سایت: ساختمان یار | ساختمان سازی (sakhtemunyar.com)

ساختمان یار 1

ساختمانیار استارتاپی است که فعالیت خود را در قالب اپلیکیشنی با هدف گردهم آوردن فعالان صنعت ساختمان شروع کرده تا به این ترتیب نیازهایشان را برطرف کرده و کارهای پروژه ساختمانی خود را سریع‌تر، مطمئن‌تر و با حداقل هزینه انجام دهند. علی سلطانیه، بنیان‌گذار این استارتاپ در رابطه با ساختمانیار می‌گوید «من تجربه ۱۷ ساله کار در زمینه مصالح ساختمانی دارم که به صورت سنتی انجام می‌شد. در یک زمان خاص احساس کردم که تمامی کسب‌وکارها باید به سمت آنلاین شدن حرکت کند و اقدام به راه‌اندازی ساختمانیار کردم. در نهایت اپلیکیشن ساختمانیار ۱۰ فروردین ۹۷ روی کافه‌بازار قرار گرفت.»

درس مرتبط در مدرسه دیزاین: استارت آپ چیست | طراحی اپلیکیشن

بانک اطلاعاتی کاملی از فعالین صنعت ساختمان

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

ساختمان یار برای گروه های مختلف از کاربران مفید 

  • نیرو های کار

مهندسان ساختمان وپیمانکاران و استادکاران و کارگران وکاردان های فنی ومتخصصین و هر کسی که حرفه او در رابطه با ساختمان سازی و پروژه های عمرانی میباشد

  • خریداران

مدیران پروژه وسازندگان مسکن وانبوه سازان و پیمانکاران وصادرکنندگان ومهندسین ساختمان و هر کسی که به مصالح و تجهیزات ساختمانی و نیروی کار ساختمانی نیاز دارد.

  • تامین کنندگان

که شامل مصالح فروشان ونمایندگی های پخش وکارخانجات تولیدی و وارد کنندگان و فروشندگان و هرکسی که مصالح و تجهیزات ساختمانی بفروش میرساند.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *