حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

سامان و سینا تاج‌وری | Taj Arch

سامان و سینا تاج‌وری Saman & Sina Tajvari

سامان و سینا تاج‌وری | Taj Arch

سامان و سینا تاج وری متولد و ساکن تهران، فعال در حوزه معماری و طراحی نما، پلان، فرنیچر برای پروژه های آپارتمانی و ویلایی هستند.

معماري به عنوان يكي از قديمي ترين علوم، از پيشينه اي كهن برخوردارِ، از زماني كه انسان پا به عرصه حيات نهاد، خود را آغاز نمود و تا به امروز پا به پاي بشر و ساير پديده هاي بشري روند تكاملي خود را طي كرده و دگرگوني هاي بسياري را به خود ديده و به واسطه همين دگرگوني ها در طي زمان تعاريف آن نيز تغيير كرده است. معماري پديده اي است كه طي هزاران سال وجود داشته است و نمونه هاي آن به شكل بناها و ساختمانهاي متعدد در جهان پراكنده مي‌باشد.

به نقل از “ساختمان های مارک دار” شرکت معماری تاج آرک در سال 1388 به ثبت رسید و فعالیت خود را در تهران آغاز نمود . موسسین این شرکت فارغ التحصیلان از دانشگاه فنی مهندسی معماری تهران و … می باشند .

شرکت تاج آرک در طی این سالها در زمینه طراحی پروژه های مسکونی ✔ اداری ✔ تجاری ✔ و فرهنگی ✔ فعالیت نموده است .

شرکت تاج آرک سعی بر آن دارد با تمرکز بر هداف تاکید به موضوع زیبا شناختی طرح ( فرم – تناسب – تزئینات ) به عنوان رکن اساسی در طراحی جهت ایجاد قابلیتی برای درک بهتر از طرح در ناظر در زمان و مکان .، پاسخگوی نیازهای امروز جامعه ایرانی باشد و با طرح این سؤال که در روند تکامل معماری ایران و جهان جایگاه معماری ایرانی درجامعه فردای ما چه خواهد بود، مطالعه و برنامه ریزی می کند.

ُاختمان تالی شهر ری تاج آرک دیزاین کلاب

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5FbnYU-tA6E

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *