حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

10 ایده موفق با بیشترین میزان جذب سرمایه در کیک استارتر

سایت «کیک‌استارتر» (Kickstarter) که قبلا این استارت آپ رو مفصل معرفی کرده بودیم (+) از معروف‌ترین سایت‌ها درزمینه‌ی «سرمایه‌گذاری جمعی» (Crowdfunding) است. در این سایت افراد مختلف می‌توانند با ارایه‌ی محصولات یا ایده‌ی خود، از مردم عادی برای ساخت محصولشان کمک مادی دریافت کنند.

از آوریل ۲۰۰۹ که کیک‌استارتر تاسیس شد تا حالا بیش از ۳ میلیارد دلار از طریق این سایت به پروژه‌ها کمک مالی شده است و ۱۲۶۸۲۴ پروژه در این سایت به‌طور کامل و شاید بیشتر از مقدار پیش‌بینی‌شده، تامین مالی شده‌اند. مقدار پول جمع شده برای اکثر پروژه‌ها زیر ۱۰ هزار دلار است اما ۲۳۶ پروژه در این سایت بیش از ۱ میلیون دلار پول از مردم دریافت کرده‌اند.

در همین رابطه تصمیم گرفتیم ۱۰ پروژه‌ای که در این سایت بیشترین سرمایه را از طریق کمک‌های مردمی دریافت کرده‌اند را معرفی کنیم.

پیش نیاز: کیک استارتر چیست؟

ایده هایی که بیشترین میزان جذب سرمایه را در کیک استارتر داشتند
[um_loggedin]

۱۰. فیجت کیوب

مبلغ دریافتی: ۶.۴۶۵.۶۹۰ دلار

فیجت کیوب

فیجت کیوب

این محصول عجیب به‌عنوان ابزاری برای ایجاد و تقویت تمرکز ساخته شد. این محصول که سروصدای زیاد به راه انداخت، باعث شد که در تمام کشورها علاوه بر فیجت کی وب‌ها، فیجت اسپینرها هم در دستان افراد کوچک و بزرگ دیده شود. طراح این محصول که فقط درخواست کمک ۱۵ هزار دلار را داشت، با همراهی بیش از ۱۵۵ هزار کاربر، حدود ۶.۵ میلیون دلار کمک مالی دریافت کرد.

۹. یک کوله‌پشتی برای استفاده‌ی روزانه

مبلغ دریافتی: ۶.۵۶۵.۷۸۲ دلار

یک کوله‌پشتی برای استفاده‌ی روزانه

یک کوله‌پشتی برای استفاده‌ی روزانه

طراحی این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای است که پاسخ‌گوی انواع و اقسام نیازها باشد. با زیپ‌های زیادی که دارد و تقسیم‌بندی‌های مختلف درون کیف، موردپسند بیش از ۲۶ هزار کاربر قرار گرفت و این پروژه موفق شد حدود ۶.۵ میلیون دلار کمک مالی دریافت کند. در حال حاضر این کیف از قیمت ۴۰ دلار تا ۲۹۰ دلار به فروش می‌رسد.

۸. OUYA

مبلغ دریافتی: ۸.۵۹۶.۴۷۴ دلار

OUYA

OUYA

این کنسول بازی ۹۹ دلاری که بر پایه‌ی اندروید ساخته‌شده بود عمر کوتاهی داشت. در سال ۲۰۱۲ این پروژه توجهات زیادی را به خود جلب و از بیش از ۶۳ هزار نفر کمک مالی دریافت کرد. مدتی بعد که این کنسول روانه‌ی بازار شد به دلیل ضعف سخت‌افزاری که داشت مورد انتقادات زیادی قرار گرفت و درنهایت تولیدش متوقف شد.

۷. بچه‌گربه‌های منفجر شونده

مبلغ دریافتی: ۸.۷۸۲.۵۷۱ دلار

بچه‌گربه‌های منفجر شونده

بچه‌گربه‌های منفجر شونده

این بازی کارتی به مبلغ ۲۰ دلار به قول طراحش «مناسب کسانی است که از بچه‌گربه‌ها و انفجارها و لیزرها لذت می‌برند». پس از ورود به بازار، این محصول به موفقیتش ادامه داد و در سال ۲۰۱۵ اپ بازی آن‌هم ساخته شد.

۶. کاپشن مسافرتی

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *