معرفی پلتفرم VISME ابزار ارائه مطلب و طراحی اینفوگرافیک | ویسم

فقط یک لحظه فکر کنید که چگونه عادت های ارتباطی ما در دهه گذشته تغییر کرده است؛ مثلا دیگر نمی گوییم که از چیزی تعجب کرده ایم. ما به سادگی یک emoji یا GIF از بازیگر مورد عالقه خود ارسال می کنیم. در میان این تغییر فرهنگی که ما در آن زندگی می کنیم – که در آن محتوای بصری به پادشاه جدید جهان آنلاین تبدیل شده است – اگر صاحب کسب و کاری باشید داشتن چند محتوای بصری که بتواند تمام ایده های شمارا به بهترین شکل نمایش بگذارد خیلی خوب خواهد بود.
پس باید چکار کنید؟ یک طراح گرافیک گران قیمت استخدام کنید؟ و یا ساعت ها وقت صرف چالش برای یادگیری نحوه استفاده از نرم افزار پیچیده طراحی کنید؟ اینجاست که ویسم وارد تصویر می شود.

ساخت محتوای جذاب با ویسم

به طور خلاصه Visme یک ابزار ایجاد محتوای بصری برای طراحان، بازاریابان ، کارآفرینان ،وبلاگ نویسان و سازمان های غیرانتفاعی که به دنبال ایجاد انواع تصاویر بصری برای فعالیت های بازاریابی و مطالب آموزشی خود هستند مناسب است.

وب سایت رسمی ویسم: Create Presentations, Infographics, Design & Video | Visme

ویسم Visme چیست؟

ویسم یکی از بهترین نرم‌افزارهای ارائۀ مطلب مبتنی بر فضای ابری است که کار با آن راحت است. در این ابزار تقریباً همه چیز را می‌توان تغییر داد و به دلخواه انتخاب کرد. به علاوه می‌توان از Visme برای ساخت محتواهای بصری مثل اینفوگرافیک، نمودار، گزارش و … استفاده کرد. در این مطلب از استارت آپ آنالیتیکس با این پلتفرم و فیچرهای اون بیشتر آشنا می‌شیم.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

استفاده از Vismeبرای چه کسانی مناسب است؟

  • تولیدکنندگان محتوا
  • معلمین
  • دانشجویان
  • دانش‌آموزان
  • بازاریابان
  • طراحان گرافیک

و تمام کسانی که به بصری‌سازی داده‌ها و طراحی اینفوگرافیک آنلاین و سریع نیاز دارند می‌توانند از این ابزار استفاده کنند.

جمع بندی

همه ما شنیده ایم که یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد. امروز نمی تواند درست تر باشد زیرا ما شاهد یکی از جالب ترین انقالب های ارتباطی در همه زمان ها هستیم – انقلابی که در آن تصاویر همچنان جایگزین کلمات می شوند. یک فرد متوسط فقط 20٪ از آنچه را که می خواند به یاد می آورد اما 80 ٪ از آنچه را می بیند به یاد می آورد. 90 ٪اطلاعات منتقل شده به مغز ما بصری است. به همین دلیل محتوای بصری به مهمترین راه ارتباطی ، به ویژه در دنیای تجارت امروز تبدیل شده است.

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *