حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

اکسسوری و زیورآلات چرمی | Leather accessory

همه ما به یک اندازه به تیپ و استایل خودمان اهمیت می‌دهیم و می‌خواهیم شیک و زیبا به نظر آییم، خوش پوش بودن برای همگان یک امر بسیار مهم و طبیعی است. اکسسوری ها دقیقا همان چیزی است که می‌تواند یک تیپ تمام عیار را کامل کند. مخصوصا اگر قرار باشد از اکسسوری های چرم استفاده کنیم. انتخاب اکسسوری یک کار بسیار سخت و حساس است که اگر به درستی انجام نگیرد باعث مشکلات زیادی خواهد شد. اگر در انتخاب خود اشتباه کنید به جز ضرر مالی شما از آن تیپی که در نظر دارید دور خواهید شد. اکثر مردم به خرید لوازم های جانبی تیپ و استایل بی تفاوت هستند و این می تواند به شما یک امتیاز ویژه دهد اگر بهترین انتخاب ها را انجام دهید. اطلاعات شما در مورد تیپ و مد می تواند شما را در خرید خود بسیار همراهی کند، و شما را به سمت خرید منحصر به فرد هدایت کند.

اکسسوری چرم چیست دیزاین کلاب

زیورالات چرمی از جمله اکسسوری‌های پرطرفدار بازار مد و فشن است. در سال‌های اخیر، دستبند چرمی تبدیل به یک اکسسوری آس در میان آقایان شده است. این زیورالات، به ویژه در میان آقایان بسیار پرطرفدار است. دستبند چرم در برنامه‌های تلویزیونی و سینمایی در دست هر ورزشکار، اعضاء گروه راک، موج‌سواران، دوچرخه‌سواران و حتی ماجراجویان دیده می‌شود. معمولا امروزه از چرم مصنوعی برای ساخت زیورالات چرمی استفاده می‌کنند.

قدمت زیورالات چرمی

چرم طبیعی از پوست حیواناتی مانند گوسفند، گاو، بز، روباه، خرگوش، مار، گوزن و … تهیه می‌شود. در دوران مختلف تاریخی، انسان از چرم برای محافظت از خود در مقابل سرما استفاده می‌کرد. یکی از کاربردهای چرم، ساخت اکسسوری‌های چرمی است. زیورالات چرمی از هزاران سال قبل، زینت‌بخش استایل خانم‌ها و آقایان بوده است. عصر آهن، اوج شکوفایی زیورالات چرمی است. در این دوره، اکسسوری‌های چرمی به لوکس‌ترین حالت خود رسید. در این دوره، در کنار جواهرات چرمی، محصولات دیگر چرمی نیز گسترش یافت.

زیورالات چرمی و شان اجتماعی

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *