حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

تعامل ویدوئی با مشتریان به کمک VideoAsk

VideoAsk صادقانه پیام رسان و پلتفرمی در سطح دیگری است! از آنجایی که همه چیز مجازی می شود؛

این افزونه عالی برای شرکت ها و سازمان هایی است که پیامک و تماس را یکنواخت می دانند، به خصوص در مورد مصاحبه. درخواست ویدیو توسط تایپ فرم ارتباط را ساده تر، موثرتر، سریع تر و کاملا شخصی می کند.

ویدئواسک به طور خلاصه، به شما این امکان را می‌دهد که ویدئوهایی از سوالات و یا پاسخ‌هایی که معمولاً می‌نویسید ضبط کنید، آنها را ارسال کنید و منتظر پاسخ ویدیویی باشید. نه تنها بیان چیزها را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند، بلکه تضمین می‌کند که دو نفری که با هم ارتباط برقرار می‌کنند، معنای واقعی هر کدام را درک کنند. این برنامه مانند هر برنامه پیام رسانی دیگری است که فقط با پیام های ویدیویی جایگزین شده است.

همه پیام‌ها در یک صندوق ورودی جمع‌آوری می‌شوند که می‌توانید یکی یکی به آن‌ها پاسخ دهید، مانند iMessage یا پست الکترونیک (ایمیل).

در این مقاله، ما عمیق‌تر به این می‌پردازیم که واقعاً VideoAsk چیست و چگونه کسی از آن به بهترین شکل از توانایی‌های خود استفاده می‌کند.

یکی از روش های مدرنی که می توانید به وسیله آن با کاربران مختلف ارتباط برقرار کرده و از نظرات آنها برای ارتقاء محصولات خود استفاده کنید، استفاده از پلتفرم VideoAsk می باشد. با اشتراک گذاری یک ویدیو و استفاده از VideoAsk by Typeform می توانید با کمک یک لینک سوالات خود را در زمینه محصول از کاربران بپرسید.

از طرفی VideoAsk by Typeform این امکان را به شما می دهد تا از منطق های شرطی و چندین پاسخ برای پاسخ دهی به سوالات استفاده نمایید.

ویدئو اسک - video ask

VideoAsk By Typeform  چیست؟

درخواست ویدئو یک ابزار تعاملی است که به شما امکان می دهد بدون توجه به مکان و منطقه زمانی مخاطبان خود، چهره به چهره با آنها ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا روابط قوی تری ایجاد کنید و سیستم کاری مجازی را که اکنون در سراسر جهان پذیرفته شده است، تقویت می کند.

مورد اعتماد مشتریان بزرگ مانند Fiverr، Wolt، Jobandtalent، استخدام کنندگان عمدتاً از VideoAsk برای فهرست کوتاه نامزدهای مناسب برای نقش های شغلی خود با مصاحبه ای نزدیک به مصاحبه شخصی استفاده می کنند. مصاحبه ها به صورت پرسش و پاسخ انجام می شود که در آن استخدام کننده با ارسال یک ویدئو از کاندیدای احتمالی سوال می پرسد. نامزدهای احتمالی سپس با پاسخ‌های خود، مجدداً در فرم ویدیویی پاسخ می‌دهند.

این امر فرآیند غربالگری مصاحبه را افزایش می‌دهد و به کارگزاران و جویندگان کار فرصتی برابر برای شناسایی آنچه از یکدیگر انتظار دارند و اینکه چگونه کارها می‌توانند بر این اساس پیش بروند را قادر می‌سازد. مکالمات یک به یک در مقیاس به برقراری ارتباط بدون هیچ مانعی کمک می کند.

[um_loggedin]

راهنمای گام به گام ساده برای به اشتراک گذاری ویدیوها در VideoAsk

1. فیلم خود را ضبط کنید

2. در صورت نیاز آنها را با صدا و متن پشتیبان کنید

3. لینک ویدیو را با فرد مورد نیاز به اشتراک بگذارید

4. منتظر بمانید تا شخص پیام ویدیویی را در صندوق ورودی خود بررسی کند

5. پاسخ تصویری را از شخص دریافت کنید.

6. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مکالمه را ادامه دهید یا خیر

هر تعاملی که از طریق VideoAsk انجام می شود توسط کارشناسان VideoAsk برای شما ضبط، رونویسی و سازماندهی می شود. همچنین می‌توانید فرم‌های تماس را به ویدیوهای خود اضافه کنید تا مکالمه یکپارچه‌تر و خاص‌تر شود.

با VideoAsk شروع کنید

ویدئو اسک - video ask

VideoAsk By Typeform – در چه زمینه هایی کمک می کند؟

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]
[um_loggedin]

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

[/um_loggedin]

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *