حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

زرتشت سلطانی | Zartosht Soltani

زرتشت سلطانی | Zartosht Soltani

زرتشت سلطانی | Zartosht Soltani

زرتشت سلطانی گرافیست، انیماتور و تصویرگر متولد تهران و ساکن نیویورک می باشد. کارهای او را در ایران با تبلیغات محصولات برند روزانه شناختند اما امروز او به یک چهره مشهور در جهان تبدیل شده است.
پس از انقلاب ایران تبلیغات و بسته بندی در ایران مانند دیگر آثار هنری خشک و بی روح بود، تا اینکه یک روز مردم تهران با بیلبوردی عجیب روبرو شدند. چهره ای گاوی خندان که تبلیغ محصول لبنیاتی جدید می کرد.

گاو برند روزانه - زرتشت سلطانی

تبلیغات محصول روزانه اینقدر برای مردم جذاب بود که افراد بسیاری بودند طرح حای آن را جمع آوری می کردند. طراح این محصولات کسی جز زرتشت سلطانی نبود.
زرتشت سلطانی با نبوغ و جسارت خود طرح هایی برای این برند طراحی کرد که شاید می توان گفت تا به امروز به مانند آن در طراحی های تبلیغاتی و بسته بندی ایرانی دیده نشده است.

زرتشت سال 2001 به آمریکا و شهرنیویورک مهاجرت کرد و در آنجا ساکن می باشد. در سال 2004 طراحی های وی مورد توجه گروه راک System of Down قرار گرفت و انیمیشن یکی از موزیک ویدیوهای این گروه معروف را طراحی کرد.
پس از آن همکاری وی با برندهای مشهوری چون Disney Kids،Cartoon network MTV, ، Comedy Centeral و غیره آغاز گردید.

مختص مشترکین دیزاین کلاب. شما به این سطح محتوا دسترسی ندارید و یا وارد اکانت خود نشدید.

ورود یا نام نویسی 🔗

برای دسترسی به صدها درس و محتوای تخصصی در دیزاین کلاب شما نیاز به ثبت نام و تهیه اشتراک دارید.

تمدید یا تهیه اشتراک 🔗 | ورود یا نام نویسی 🔗

.:برای دانلود کاتالوگ آشنایی با محتوای دیزاین کلاب کلیک کنید:.

 

 

وی هم اکنون به صورت فری‌لنسر با افراد مختلف از جمله برنامه Adult Swim در Cartoon Networkهمکاری می کند از دیگر کارهای اخیر وی می توان به کلیپ مایکل جکسون درگذشت گروه کیوسک و کاور آلبوم علی عظیمی و بالعکس اشاره کرد.
زرتشت هم چنین در حال ساخت مجموعه انمیشنی به نام Sheep Show ساخته است که اپیزودهای منتشر شده آن را می توانید در یوتویوب و کانال اینستاگرامی وی مشاهده کنید.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *