حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید
فیدها

ابزار پیشرفته طراحی سه بعدی | Shaper 3D

میز کار خود را همه جا می توانید داشته باشید و به دسکتاپ وابسته نیستید. این صنعت در حال رفت و آمد، استراحت کردن و … قابل استفاده است.

نحوه کار مردم جهان تغییر کرده است، به عنوان مثال شما به هنگام پرواز چند ساعت غیر کارآمد دارید، نمی توانید محل کار خود را به هنگام پرواز داشته باشید که این جالب نیست. با پیشرفت iPAD و Shaper 3D همه این مسائل دچار تغییر شده است.

ابزار طراحی مدرن - قلم هوشمند

Shapr3D یک ابزار کد سه بعدی برای iPad Pro می باشد. این برنامه کاربران آن را قادر می سازد، طرح خود را سریع و آسان بکشند و به سرعت ایده های خود را به صورت مستقیم در Shaper 3D خلق کنید. Shaper 3D را بیرون آورید و تصورات خود را روی آن به مرحله اجرا در آورید. فکر کردن تنها، شما را محدود می کند. آسان ترین نرم افزار برای یادگیری و استفاده. حرفه ای اشکال را بکشید، سپس آنها را تغییر دهید.

لینک رسمی وب‌سایت: www.shapr3d.com

فن آوری جهانی زیمنس، سرعت و قابلیت اطمینان را برای مدل سازی پیچیده فراهم می کند. iPAD قدرت باور نکردنی طراحی و قابلیت اجرا را در دستان شما قرار می دهد.

Shapr3D تنها برنامه CAD که، همراه واقعی است. طراحی ۳ بعدی با Shaper 3D، بیشترین حالت طبیعی که تاکنون ارائه شده را دارد، که پیش از این وجود نداشت.

 برنامه Shapr3D دارای یک رابط کاربر پسند، که با انگشت شست و مداد اپل کنترل می شود. بنا به کفته توسعه دهندگان، برنامه بسیار دقیق و ساخته شده برای حرفه ای ها است.

طراحی ۳ بعدی با Shaper 3D، بیشترین حالت طبیعی که تاکنون ارائه شده را دارد، که پیش از این وجود نداشت.

استاد مدل سازی ۳ بعدی شدن، در طی روز نه سال. هیچ ابزار طراحی، به این سادگی تا به حال ندیده اید. شروع به طراحی کنید و نتیجه فوری آن را ببینید. کمتر از ۱۵ دقیقه طول می کشد تا یاد بگیرید که چگونه از این برنامه استفاده کنید.

درس مرتبط در مدرسه دیزاین: معرفی سخت ابزار های مناسب طراحی انواع مانیتور و قلم لمسی

سازگاری Shapr3D

سازگار با همه نرم افزارهای طراحی. نرم افزارهایی، مانند SolidWorks، اتوکد، Fusion360، Rhino3D، CATIA، Inventor. دقیقا طرح ها و مدل های شما کاملا اندازه گیری خواهند شد. برای اندازه گیری، از mm، cm، m، inch و foot پشتیبانی می کند. برای هر حرفه ای هدف نهایی Shapr3D است که ابزار مدل ۳D خود را انتخاب کند.

برای انجام این کار، از بسیاری از تغییرات و ویژگی ها پشتیبانی می کند. برای لذت بردن از همه کارهای Shapr3D، شما نیاز به iPad Pro و یک مداد اپل دارید.

اگر شما یک مداد اپل ندارید، Shapr3D تنها به عنوان یک بیننده CAD کار می کند. شما می توانید کار مدل سازی را در حال حرکت نمایش داده و کاوش کنید، اما نمی توانید طرح های خود را ایجاد یا ویرایش کنید.

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *