مگامنو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سرویس‌های طراحی اپلیکیشن Android و IOS

استفاده و دانلود از اپلیکیشن های موبایل در سراسر جهان در حال افزایش است بخصوص در ایران که به دلیل اینکه 90 درصد کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی هستند، ساخت اپلیکیشن اندروید در اولویت توسعه دهندگان ماهر ایرانی ست؛ با افزایش تقاضای کاربران برای اپلیکیشن ‌ها، بازار اپلیکیشن‌ های تلفن های همراه در حال گسترش است – در واقع، مطالعات پیش ‌بینی می ‌کنند که نصب اپلیکیشن‌های Google Play Store تا سال 2024 به 139 میلیارد برسد؛

اگر شما صاحب یک کسب کار هستید و قصد دارید با صرف کمترین هزینه به یک اپلیکیشن نسبتا خوب دست پیدا کنید بهترین گزینه برای شما استفاده از پلتفرم هایی هست که قرارِ در ادامه به شما معرفی کنیم؛با توجه به هزینه بیش از 10000 دلار تنها برای توسعه برنامه، به نظر می رسد ورود به حوزه توسعه و تولید برنامه نیاز به سرمایه زیادی دارد، اما این راه جدید برای ساختن اپلیکیشن بوجود آمده و آن استفاده از نرم افزارهای ساخت برنامه متن ‌باز و رایگان است؛استفاده از این نرم افزارهای رایگان مزایای زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • کدنویسی و توسعه برنامه را سریعتر می کنند
 • دانلود آنها رایگان است
 • هزینه های صدور مجوز و نگهداری را به حداقل می رسانند
 • مقیاس بندی و یکپارچه سازی را آسان تر می کنند

موج استفاده از نرم افزارهای متن باز در توسعه برنامه و وب در حال گسترش است، به عنوان مثال Velo by Wix را در نظر بگیرید. این پلت فرم به برندها و آژانس های توسعه اجازه می دهد تا وب سایت ها و برنامه های وب پیشرفته را با هزینه های بسیار کمتری ایجاد کنند.
در درس طراحی اپلیکیشن و نرم افزار توضیح دادیم که:

”  اپلیکیشن به تمام نرم افزارها و برنامه‌های گوشی گفته می‌شود که در طول روز بارها از آن‌ها استفاده می‌کنیم. بیشتر افراد این برنامه را به نام اپ می‌شناسند. اپ شبیه وب سایت نیست، بلکه می‌توان گفت به نوعی ماهیت فیزیکی دارد. هدف از طراحی اپلیکیشن حرفه ای و توسعه آن دستیابی بیشتر جامعه هدف به کسب و کار افراد و در نتیجه تبلیغ و فروش بیشتر، بازاریابی گسترده‌تر و رشد و توسعه برند و کسب و کار است.

در این مقاله، بهترین نرم افزارهای برنامه ساز رایگان که می توانند به شما کمک کنند یک اپلیکیشن موبایل رقابتی مقرون به صرفه و سریع را بسازید معرفی می کنیم، توجه داشته باشید سرویس و خدمات متنوعی در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی و ساخت اپلیکیشن و مشاوره در این زمینه ارائه می‌دهد و تمام اپ‌هایی که توسط این سایت ها طراحی می‌شوند ویژگی‌های بسیار خوبی مانند:
تجربه کاربری بالا،
امنیت بالا،
به روز رسانی به موقع،
نقشه و مسیر یابی، ثبت نظر و امتیاز،
انتشار در مارکت‌ها و غیره را دارند…
می‌توان گفت این اهداف شرکت طراحی اپلکیشن موبایل است.
با ما همراه باشید؛

دروس مرتبط درمدرسه دیزاین و پیش نیازها:  | Digital Design | برنامه نویسی | طراحی نرم افزار  | پلتفرم چیست؟ | ابزارهای طراحی

همیشه آدما در طول تاریخ تمدن، در جستجــوی راه‌ی برای زندگــی بهتــر و راحــت‌تر بوده و هستــن و همین خصوصیــت کمال گرایــی و آرمانــی فکــر کــردن انسان‌ها، باعث به وجــود اومدن پـدیـده های اکتسابـی مثل علم، هنر، فرهنگ و تمدن شــده؛  پــررنــگ شدن نقش حرفــه و مهــارت و ارتباط تنگاتنــگ اون با اقتصــاد و سطح رفاه اجتماعی، باعث به وجود اومدن انقــلاب صنعتی شده و یافتن راه‌های جدید و خلاقانه برای حل کردن مشکلات اون هم به‌گونه‌ای که نیازهای مردم در اولویـت قرار بگیـره موضوعـیِ که “تفکـر دیزاین” به ما گـوش‌زد مـی‌کنه؛ 
ما در مدرسـه دیـزاین مهـارت‌ها و رشته‌های دیزایــن محــور رو بررسی می‌کنیم و سعــی داریم فرهنگ دیزاین در زبان فارسی رو گسترش بدیم؛

نرم افزارهای برنامه ساز نرم افزارهایی هستند که برای عموم قابل دسترسی هستند و توسعه دهندگان می توانند به آنها دسترسی داشته باشند و برای ایجاد برنامه های تلفن همراه آنها را تغییر دهند.

قابلیت‌های این نرم افزارها برای اضافه کردن یا حذف ویژگی ‌ها یا تغییر عملکردها به برنامه‌ نویسان اجازه می ‌دهد تا برنامه ‌های همه کاره را برای همه دستگاه‌ های تلفن همراه و سیستم‌ عامل‌ها ایجاد کنند.

طراحی و توسعه نرم افزار - برنامه نویسی - محبی دیزاین

بهترین نرم افزارهای ساخت برنامه در سال 2022

این نرم افزارهای متن باز و رایگان دارای مجموعه ای گسترده از قابلیت ها هستند و بهترین رابط کاربری را به شما ارائه می دهند تا به سرعت برنامه خود را به واقعیت تبدیل کنید. دقت کنید برخی از این موارد پلت فرم هستند نه نرم افزار، علتش هم ساده است، کسی که چنین پلت فرم باارزشی تولید می کند، آن را در قالب نرم افزار ارائه نمی کند که بعدا به صورت کرک شده سر از همه جای دنیا در بیاورد! ضمنا همه نرم افزارهای ساخت برنامه اندروید زیر رایگان هستند!

بعضی از موارد زیر هم نرم افزار ویندوزی برای ساخت اپلیکیشن دارند هم نرم افزار گوشی. باید جستجو کنید، یعنی اسم نرم افزار را به انگلیسی وارد گوگل کنید و یک کلمه”نرم افزار” جلو آن بگذارید.

1- Appy Pie 

Appy Pie با میزبانی ابری که در میان توسعه دهندگان برنامه های موبایل ساده و تجاری-محور بسیار محبوب است و به هیچ مهارت برنامه نویسی نیاز ندارد اولین نرم افزار موجود در لیست ما است.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

2- AppMySite

اجازه دهید به سراغ نرم افزار بعدی برویم. AppMySite وب ‌سایت‌های موجود را در یک محیط کاربرپسند که نیازی به دانش کدنویسی ندارد، به برنامه‌ های تلفن همراه تبدیل می‌ کند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

3- AppstronautME

با استفاده از AppstronautME، توسعه دهندگان و مشاغل می توانند در عرض چند دقیقه برنامه ایجاد کنند. این پلتفرم نیازی به کدنویسی ندارد، با این حال، می توانید ظاهر برنامه خود را باHTML و CSS شخصی سازی کنید.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

4- NativeScript

NativeScript که از TypeScript، Vue.js و جاوا اسکریپت برای ایجاد برنامه‌های موبایل اندروید و iOS استفاده می ‌کند پیشنهاد بعدی ما است.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

5-Flutter (محبوب ترین)

Flutter به عنوان یکی از محصولات Googleبرنامه‌ های اندرویدی دسکتاپ، وب و بومی موبایل را توسعه می ‌دهد.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

6- Felgo

یک نرم‌ افزار طراحی برنامه منبع بازرایگان که برنامه‌ های چند پلتفرمی را برای پلتفرم‌های موبایل و همچنین سیستم ‌های دسکتاپ ویندوز و لینوکس ایجاد می ‌کند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

7-Ionic

Ionic به عنوان یک اپلیکیشن ساخت برنامه منبع باز جاوا اسکریپت برای توسعه برنامه های تلفن همراه ترکیبی بکار می رود. این اپلیکیشن برای نصب به Node.js نیاز دارد و برنامه هایی ایجاد می کند که روی کد وب و کد بومی کار می کنند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

8- Xcode

Xcode از زبان برنامه نویسی Swift استفاده می کند و راه های خلاقانه ای را برای طراحی و ایجاد برنامه های تلفن همراه با استفاده از کمترین کد ممکن در اختیار شما قرار می دهد.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

9- Android Studio (حرفه ای ترین)

طرح‌ بندی‌های پروژه از قابلیت‌های کشیدن و رها کردن در طول فرآیند طراحی استفاده می ‌کنند. همچنین ویرایشگر کد هوشمند تکمیل کد را برای زبان‌های جاوا، C، C++ و Kotlin فراهم می‌ کند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

10- Adobe PhoneGap

این اپلیکیشن متن ‌باز مبتنی بر Cordova به توسعه‌ دهندگان اجازه می ‌دهد از یک کد پایه و مجموعه ای از افزونه ‌های مختلف استفاده کنند.

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

جمع‌بندی

یک اپلیکیشن اختصاصی به طور بالقوه می‌تواند به شما اجازه دهد بر روی بخشهای مهم کسب و کار خود تمرکز کنید تا شما را در میان رقبا جلوتر قرار دهدt با طراحی اپلیکیشن موبایل  می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید.  اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید. 

پایان مقاله

گرایش‌های رشته Digital Design

ردیف / رشته‌های مادرکامپیوترطراحـی گرافیک فرا جهان (متاورس) طراحـی بازی مهندسی صـدا
گرایش 1مهندسی آی تی | ITCGI‌طراحی وب 2
گرایش 2برنامه‌نویسیتایپـوگـرافـیوب 3
گرایش 3هوش مصنوعیطراحی لوگـو
گرایش 4
با کلیک روی عناوین به صفحه مربوط منتقل می‌شوید؛

نکته: جهت مشاهده بهتر جدول تلفن همراه خود را به حالت افقی بچرخانید؛

 • چرا دیزایـن؟

  دیزاین مهارتی نه صرفا برای کار که مهارتی برای زندگی‌ست،  «دیــزاین» می‌تونه به مثابه تفکری برای خلــق و بهبــود، در زندگــی روزمره ما جاری بشه و گره بسیاری از مشکلات رو باز کنـــه؛
 • اهمیت حضور دیزاینـر

  امروزه دیزاین کاربردهایی بیش از قبل داره، حوزه های مختلفی که با دیزاین و دیزاینر سرُکار دارن هروز گسترش پیدا می‌کنن و شرکت ها هروزه بیشتر به این موضوع پی می‌برن که حضور یک دیزاینر برای طراحی محصولشون چقدر اهمیت داره؛
 • مسیـردیزاینـر

  چنانچه به دیزاینر شدن علاقه دارید و نمی‌خواید با آزمونُ خطا مسیر رو طی کنید، در سلسه مقالات مسیردیزاینـر دانش لازم برای این مسیر رو در اختیارتون قرار دادم؛ اگر فعالیت حرفه ای خودت به سمت دیزاینر شدن رو می‌خوای ادامه بدی و و به مقوله دیزاین جدی تر از بقیه مردم نگاه می‌کنی لازمه نگاهی بهشون بندازی؛

دوستش داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *