حرفه طراحی خود را با محتوای به‌روز و متفاوت ما که باهدفِ پرورش مهارت‌ها و رها کردن خلاقیت ایجاد شده است، به سطح بعدی ببرید

مشترک شوید

انواع نقش کاربران سیستم

مشترکین دیزاین کلاب در سطوح و نقش‌های مختلفی شناسایی می‌شوند و هر نوع کاربر دسترسی متفاوت و محتوای منحصر بفرد خود را مشاهده خواهد کرد. در ادامه با این موارد و پیش نیازهای هر رنک بیشتر آشنا خواهید شد.

سطوح

Grade 1 دیزاین کلاب

دیزاینر سطح 1 | Beginner

در اولین سطح از مسیردیزاینر با مفاهیم اولیه مهم و کلیدی آشنا خواهیم شد و در مورد ایده پردازی، حل مسئله و کشف محصول صحبت خواهیم کرد. این گام پیش نیاز سطوح بعدی می‌باشد و مطالعه تمام درس‌های آن اجباریست. دسترسی شما به سطوح بعد تنها زمانی امکان پذیر می‌شود که تمام درس‌ها آن را مطالعه کنید و پروژه نهایی آن را انجام دهید.

grade 2 1 دیزاین کلاب

دیزاینر سطح 2 | Explorer

در گام دوم از مسیر به یادگیری اصول، فرهنگ‌ها و لایف استایل دیزاینری خواهیم پرداخت. در این مرحله دانشجو بین استراتژی‌ها و اصول کسب و کار کاوش خواهد کرد و اطمینان حاصل می‌کند که ایده او منطبق با قواعد و فرهنگ بین‌المللی طراحی محصول توسعه پیدا کند.

grade 3 1 دیزاین کلاب

دیزاینر سطح 3 | Architecture

سومین سطح از مسیردیزاینر شمارا تبدیل به یک طراح پیشرفته و مشاور فنی خواهد کرد. در هر بخش ازین سطح شما جزئی کلیدی از محصولتان را می‌شناسید و آن را بهبود می‌دهید. طراحی معماری محصول مهم ترین مرحله از فرآیند خلق محصول است. شما در این مرحله عملکرد، شکل، رنگ، تجربه و تمام جزئیات آن را لمس خواهید کرد.

31 Requirements

grade 4 دیزاین کلاب

دیزاینر سطح 4 | Leadership

هیچ محصول و سازمانی بدون مدیر و رهبری توانمند پیشرفت نخواهد کرد. مدیریت به معنای توانمندی در برنامه ریزی، سازماندهی و تصمیم‌گیری‌ست. امروزه مدیریت خود رشته‌ای تخصصی و گسترده‌اس، ما در این سطح از مسیردیزاینر مدیریت را با تمرکز بر مدیریت محصول فراخواهیم گرفت.

grade 5 دیزاین کلاب

دیزاینر سطح 5 | Futuristic

بالاترین سطح از مسیر یعنی سطح پنجم، انتهای مسیر شما در سفردیزاینر شدن نیست… بلکه شروع‌یست برای خلق محصولات جدید با دانشی که آموختید. مهارت های طراحی محصول تا همیشه شما را به سمت خالق بودن و ایده پردازی سوق میدهد. در این سطح شما با انتخاب حوزه موردعلاقه خود شروع به عمیق تر شدن در آن رشته خواهید کرد.

مهارت‌های جانبی

دیزاینر

طراح سمت کاربر

طراحی سمت کاربر یا طراحی کاربر محور یا توسعه مبتنی بر کاربر، یک چارچوب فرایندی است که در آن، در هر مرحله از فرایند طراحی، تعامل گسترده‌ای با کاربرهای واقعی محصول یا خدمات انجام می‌گیرد، که هدف آن تطابق محصول، خدمات یا فرایند طراحی شده، با کاربر آن می‌باشد. در طراحی کاربر-محور به مسائلی چون کاربردپذیری، ویژگی‌های کاربر، محیط، وظایف و گردش کار محصول، خدمات یا فرایند، توجه ویژه‌ای می‌شود.

سمت کاربر خود یک چتر رشته‌ای محسوب می‌شود و شامل گرایش های تخصصی تری مانند طراحی تجربه کاربری، طراحی رابط کاربری و طراحی رفتار کاربر می‌شود. 

دیزاینر با مهارت

طراحی تولید

طراح تولید کسی است که وظیفه بوجود آوردن ظاهر یک محصول را برعهده دارد، یک خلاق و پژوهنده که تمام دپارتمان هنری و طراحی با او در ارتباط هستند .

طراح تولید (بخصوص در صنعت سینما) فردی است که مسئول زیبایی‌شناسی کلی محصول می‌باشد. طراحی تولید حسی از دوره زمانی، مکان طرح و کنش‌ها و احساسات شخصیت را به بینندگان القا می‌کند. طراحان تولید با همکاری مستقیم با کارگردان و تهیه‌کننده، نقش خلاقانه کلیدی در خلق محصول دارند.

3 Requirements

  • دیزاینر سطح 4
  • کسب رتبه بالاتر از 1000
  • مطالعه محتوای رشته طراحی تولید

نقش‌ها

designer user designclub دیزاین کلاب

دیزاینر

نقش پایه تمامی کاربران دیزاین کلاب

دیزاینر

طراح کفش

4 Requirements

مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *